ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2020

Хмельницький військовий госпіталь отримав новий апарат

Суспільство 697
Новий лазерний терапевтичний апарат з\'явився в Хмельницькому військовому госпіталі
Новий лазерний терапевтичний апарат з'явився в Хмельницькому військовому госпіталі. Фото: Андрія Агєєва

Його військовим медикам передав волонтер.

Відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії Хмельницького військового госпіталю отримало лазерний терапевтичний апарат «Ліка-терапевт М». Про це повідомляє «Армія Inform».

Начальник відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії Хмельницького військового госпіталю підполковник медичної служби Олександр Мартинюк каже, що за допомогою цього апарату, у комплексі з іншими заходами, значно успішніше можна лікувати різні хронічні захворювання опорно-рухового апарату, серцево-судинні, гастроентерологічні недуги.

Подарунок госпіталю передав волонтер Петро Павленко, який допомагав ще до війни. «Петро Михайлович допомагає нам і сьогодні. Загалом, завдяки підтримці його команди волонтерів, надана допомога обчислюється сотнями тисяч гривень. Це — медичне обладнання, будматеріали, фінансова підтримка запуску вантажно-пасажирського ліфта в лікувальному відділенні, - слова начальника госпіталю Сергія Мельника наводить «Армія Inform». - Нам важливо знати і розуміти, що є люди, які в разі потреби підставлять надійне плече. Так і сьогодні. 15 тисяч гривень - саме стільки коштує «Ліка-терапевт М» - ніби сума невелика. Та це чергове свідчення того, що дружба й братство - найбільше багатство». Сам добродійни, каже, що допомагати військовим лікарям, які повертають до життя і ставлять на ноги захисників України, - святий обов’язок його та команди волонтерів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую