ye-logo.v1.2

Вища рада правосуддя звільнила суддю на Хмельниччині

Суспільство 7443
З посади судді звільнили Світлану Логінову
З посади судді звільнили Світлану Логінову. Фото: stock.adobe.com

Світлана Логінова подала заяву на відставку.

На засіданні 26 березня Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення у зв’язку з поданням заяви про відставку п’яти суддів. Серед них суддя з Хмельницької області.

Як повідомляє Вища рада правосуддя, з посади судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області звільнили Логінову Світлану Миколаївну. Попередньо суддя написала заяву про відставку у зв’язку з виходом на пенсію.

Про майно та доходи за 2019 рік суддя не прозвітувала - декларація у реєстрі Національного агентства з питань запобігання корупції відсутня. Однак є декларація за 2018 рік. Згідно із нею, Світлана Миколаївна володіє земельною ділянкою у селі Ружичанка Хмельницького району, у співвласності із чоловіком квартира в обласному центрі площею 137 квадратних метрів. На посаді суді у 2018 році їй нарахували 650 098 гривень зарплати, ще 76 716 гривень отримала пенсії. Чоловік судді у 2018 році володів легковиком «Nissan Almera» придбаним у 2008 році і того ж року випуску. Також звітує про 64 238 гривень пенсії.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую