ye-logo.v1.2
25 Вересня, 2020

У РНБО створили карту поширення коронавірусу в Україні та світі

Суспільство 1674
На карті можна прослідковувати поширення коронавірусу по дням
На карті можна прослідковувати поширення коронавірусу по дням. Фото: скір з сайту covid19.rnbo.gov.ua

На ній зібрані дані з першого березня.

«Головним ситуаційним центром України (в Апараті Ради національної безпеки і оборони України) створено електронну карту поширення захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 у світі та в Україні», - повідомили в пресслужбі Ради національної безпеки і оборони України.

Вона доволі схожа на карту поширення коронавірусу в світі від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса. Однак, якщо на американській карті можна побачити лише загальні цифри по Україні, то на українській – дослідити усі області. «На карті щодня оновлюються статистичні дані щодо лабораторно підтверджених випадків захворювання; кількості хворих; кількості тих, хто одужав; кількості померлих; кількості підозр стосовно ймовірного інфікування в Україні. Також наводиться інформація про лабораторно підтверджені випадки захворювання; кількість хворих; кількість тих, хто одужав, та кількість померлих у світі», - повідомили в РНБО.

На карті є дані, починаючи з першого березня. І можна дивитися по різним дням, яка була ситуація як у світі, так і в Україні. До прикладу, якщо до 27 березня на Хмельниччині не було жодного підтвердженого випадку COVID-19, то вже 27 березня перший випадок COVID-19 на Хмельниччині офіційно підтвердили у хмельничанки. На карті ж перший випадок датований 28 березня.

Нагадаємо, станом на на ранок 31 березня у Хмельницькій області троє інфікованих COVID-19.

Карта від РНБО, яка працює в тестовому режимі, доступна на сайті covid19.rnbo.gov.ua 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую