ye-logo.v1.2
21 Вересня, 2020

Коронавірус на Хмельниччині: захворіла ще одна людина

Здоров'я 8531
На Хмельниччині офіційно вже в трьох людей підтвердили коронавірусну інфекцію COVID-19
На Хмельниччині офіційно вже в трьох людей підтвердили коронавірусну інфекцію COVID-19. Фото: ілюстративне з pixabay / OrnaW

Звідки вона – не кажуть.

Сьогодні, 31 березня, станом на 7.45, пресслужба Хмельницької облдержадміністрації повідомила, що на Хмельниччині ситуація з інфікованими на коронавірусну інфекцію COVID-19 залишається незмінною – два підтверджених випадки та в однієї людини підозра. Утім, вже через 15 хвилин з’явилися нові дані.

Отож, цитуємо: «Станом на 8.00 31 березня в Хмельницькій області 3 лабараторно підтверджених випадки COVID-19, підозр на коронавірус – 1».

Більше деталей не повідомлять. Отож, хто ця людина, в якої підтвердили коронавірус та звідки вона – не кажуть.
Таку ж інформацію надала і пресслужби Хмельницької міської ради. Уточнивши, що звідки хворий вони ще не знають. Та додавши, що з одного з районів області.

Вже о 8.30 надійшло повідомлення, що підозру людині, яка була в Хмельницькій інфікційній лікарні зняли. Тому на Хмельниччині, офіційно, є три людини, інфіковані на коронавірус.

Відзначимо, що за даними Центру громадського здоров’я, станом на 22:00 30 березня в Україні 548 лабораторно підтверджених ПЛР-дослідженням випадків COVID-19. Усього в Україні зафіксовано 13 летальних випадків від COVID-19. Загалом 8 людей вже одужали — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі. Утім, в цю статистику входять два підтверджених випадки на Хмельниччині, а не три.

Нагадаємо, перший випадок COVID-19 на Хмельниччині 27 березня офіційно підтвердили у хмельничанки, яка нещодавно повернулася з-за кордону. Наступного дня, 28 березня, повідомили і про другий лабораторно підтверджений випадок COVID-19. Як згодом написала заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук, мова йде про народного депутата з Хмельниччини Володимира Ватраса.

Читайте також: Апарати штучної вентиляції легень: скільки їх має Хмельниччина
На Хмельниччині створили 29 мобільних бригад для виїзду до хворих із підозрою на коронавірус
В МОЗ визначили, в які медзаклади на Хмельниччині госпіталізуватимуть хворих з COVID-19

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую