ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

Що означають «блокпости» навколо Хмельницького

Суспільство 4694
Пости навколо Хмельницького не означають, що в\'їзд чи виїзд у місто заборонені
Пости навколо Хмельницького не означають, що в'їзд чи виїзд у місто заборонені. Фото: Хмельницької міської ради

Їх поки чотири, але їхню кількість можуть збільшити.

Зі вчорашнього дня, 30 березня, на чотирьох напрямках в’їзду до Хмельницького з’явилися контрольно-пропускні пункти. Але поки що на них зупиняють не весь транспорт, а вибірково.

«На них обов’язково зупиняють транспортні засоби з реєстрацією в інших областях, - пояснив сьогодні, 31 березня, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. - Такі транспортні засоби спрямовують на об’їзні для того, щоб, до прикладу, вантажівка не заїжджала в місто і десь на Проспекті Миру водій не виходив попити кави чи чаю, а їхав об’їзною. Зупиняють також транспорт і з місцевою реєстрацію, роблять температурний скрінинг».

Та це ще не все. За словами Олександр Сергійовича, поліцейські, які є на цих «блокпостах», мають бази людей, які повинні перебувати на самоізоляції. Тому в тих, кого зупиняють, перевіряють документи та з’ясовують, чи їх немає в такій базі.

«Ми не налаштовані на те, щоб зупиняти всі транспортні засоби, - продовжує Олександр Симчишин. – Але будемо вимушені піти на такий крок у випадку, коли, не дай Боже, ситуація загостриться. Поки ж це вибірково. Чи надовго? Не знаю».

Влада Хмельницького розглядає можливість виставити ще два контрольно-пропускні пункти – біля Лісових Гринівців та в бік Чорного Осторова. Поки вони ж на виїздах у бік Кам’янця-Подільського, Тернополя, Старокостянтинова та Вінниці.

Утім, заборони в’їзду чи виїзду з Хмельницького – немає. Це власне підтвердив нині й голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет. «Жоден карантинний пост немає права обмежувати пересування громадян України, - заявив Дмитро Анатолійович. – У них таких повноважень немає».

Нагадаємо, на кордоні Хмельницької області з іншими встановили 11 контрольно-пропускних пунктів.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую