ye-logo.v1.2

Шестеро пасажирів-хмельничан, які прилетіли з Балі, покинули місце обсервації - ОДА

Суспільство 5966
Серед пасажирів є шестеро хмельничан
Серед пасажирів є шестеро хмельничан. Фото: obozrevatel.com

Про це кажуть в оперативному штабі Хмельницької ОДА.

Як повідомили під час брифінгу оперативного штабу Хмельницької ОДА, серед пасажирів літака, яким прилетіли українці з Балі 30 березня, і частина з яких самовільно покинула місце обсервації, є шестеро мешканців Хмельницької області.

За словами заступниці голови ОДА Оксани Ситницької, усі шестеро пасажирів встановлені правоохоронними органами, за ними ведеться відповідне спостереження.

«За даними головного управління поліції у Хмельницькій області, усі шість осіб встановлені, за ними ведеться спостереження. Працівники Нацполіції знають про їхнє місце перебування», – заявила Оксана Ситницька.

Щодо того, чи робили цим пасажирам тести, чи обстежували їх після прильоту, чиновниця зазначила, що в ОДА не володіють такою інформацією, бо «не були приймаючою стороною».

«Наскільки я володію інформацією, експрес-тести тим, хто прибув з-за кордону, не проводилися, якщо не було симптомів», – уточнила Оксана Ситницька.

У поліції деталей не розповідають, лише зазначили, що про пасажирів їм відомо, але… документів поки жодних не надходило.

«Після надходження усіх необхідних матеріалів з Києва, куди прибули пасажири, нами будуть складені відповідні адміністративні протоколи за ст. 44-3 кодексу України про адмінправопрушення "Порушення правил щодо карантину людей". Санкція статті предбачає накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», – зазначив заступник начальника ГУ НП у Хмельницькій області Валентин Білянський.

З особистих джерел сайту «Є» відомо, що шестеро пасажирів – це дві сім’ї, які проживають у місті Хмельницькому.

До теми: Двоє мешканців області, інфікованих коронавірусом, у важкому стані

Нагадаємо, починаючи з 29 березня запроваджена нова обов’язкова умова для повернення в Україну. Після перетину кордону будь-яким видом транспорту - літаком, автотранспортом чи пішки - громадяни зобов‘язані пройти обов’язкову двотижневу обсервацію. Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів України. У рішенні вказано, що обсервацію такі громадяни мають проходити «у спеціалізованих закладах, які визначаються Київською міською, обласними державними адміністраціями».

«Відповідні обласні та Київська міська державні адміністрації повинні забезпечити облаштування спеціалізованих закладів для організації обсервації (ізоляції), транспортування до них осіб, які потребують обсервації (ізоляції), а також медичне спостереження за ними», – йдеться у рішенні Кабміну. 

До теми: В Україні за добу (станом на 2.04) виявили 135 нових випадків COVID-19 – МОЗ

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую