ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

В ОДА розповіли, кому з водіїв «екстренки» збільшать оклад втричі

Суспільство 2689
Порядок нарахування виплат розробляється
Порядок нарахування виплат розробляється. Фото: ілюстративне gogetnews.info

Доплати будуть здійснюватися за рахунок Національної служби здоров’я України.

Водії швидких і мобільних бригад, задіяні до роботи з виявлення коронавірусної хвороби COVID-19, так само, як і лікарі, отримають відповідні надбавки. Учора, 3 квітня, під час онлайн-брифінгу, голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет підтвердив, що їх внесли до переліку медичних спеціальностей, яким буде збільшено оклади втричі.

«Було видано наказ МОЗ про збільшення втричі окладу за березень 2020 року медикам, які зайняті виявленням лікуванням лабораторно підтверджених випадків COVID-19. В цьому переліку є також і працівники екстрених служб, водії швидкої допомоги, яким також буде здійснюватися така доплата», - зазначив Дмитро Габінет, наголосивши, що це стосується не всіх, а зокрема лише тих, які задіяні до роботи з виявлення коронавірусної хвороби COVID-19.

Читайте також: До Хмельницької інфекційної лікарні прийматимуть лише хворих на Сovid-19.

Щодо безпосереднього нарахування таких виплат, то, додає, що його порядок наразі розробляється.

«Кошти на такі доплати мають бути передбачені в додаткових пакетах виплат, які будуть здійснюватися за рахунок Національної служби здоров’я України», - зазначив Дмитро Габінет, додавши, що ці виплати не ляжуть на плечі місцевих бюджетів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую