ye-logo.v1.2

До Хмельницької інфекційної лікарні прийматимуть лише хворих на Сovid-19

Здоров'я 2745
Усі хворі, що наразі перебувають у Хмельницькій інфекційній лікарні, продовжать лікування саме в цьому закладі до моменту виписки
Усі хворі, що наразі перебувають у Хмельницькій інфекційній лікарні, продовжать лікування саме в цьому закладі до моменту виписки. Фото: з архіву

Пацієнтів з іншими інфекційними захворюваннями направлятимуть до інших лікувальних закладів міста.

Усіх пацієнтів з інфекційними захворюваннями, крім Сovid-19, госпіталізувати до Хмельницької інфекційної лікарні не будуть. Таке рішення прийняла обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

«Припинити госпіталізацію хворих з інфекційними хворобами в Хмельницьку інфекційну лікарню, крім випадків на гостру респіраторну хворобу викликану коронавірусом COVID-19», - йдеться у тесті протоколу.

У пресслужбі Хмельницької ОДА додають, що пацієнтів з іншими інфекційними захворюваннями направлятимуть до лікувальних закладів, які визначені «Планом реагування на медико-біологічні надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків на території Хмельницької області».

Разом з тим, усі хворі, що наразі перебувають у Хмельницькій інфекційній лікарні, продовжать лікування саме в цьому закладі до моменту виписки.

За даними Хмельницької міської ради, станом на ранок 3 квітня в інфекційній лікарні перебуває 7 хворих на COVID-19. Загалом по області 10 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. У Хмельницької інфекційної лікарні встановлено також три підозри.

Згідно з картою поширення коронавірусу в світі від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, станом на 10:30 3 квітня у світі зафіксовано 1 мільйон 16 тисяч випадків COVID-19. Наразі понад 211 тисяча людей одужали й понад 53 тисячі померли.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую