ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2020

Педагогів і батьків Хмельниччини запрошують на онлайн-марафон

Суспільство 1102
Онлайн марафон триватиме 5 днів
Онлайн марафон триватиме 5 днів. Фото: pixabay.com

Учасники обговорять навчання під час коронавірусу

Учителів і батьків запрошують до участі у п’ятиденній онлайн-конференції, щоб обговорити нагальні питання, які постали у зв’язку з карантином та переходом на домашнє навчання на невизначений період. Як повідомляють організатори мірафону «Ed Camp Ukraine», триватиме він з 13 до 17 квітня

«Антикризовий національний онлайн-EdCamp 2020: Тримай п’ять, освіто!» має на меті консолідувати зусилля педагогів, батьків та органів влади. Ініціює та організовує марафон вчительська спільнота EdCamp Ukraine, яка нараховує вже понад 25 тис. учасників, в тому числі – з Хмельниччини. Реєстрація триває до 12:00 10 квітня, участь безкоштовна та без конкурсного відбору», - йдеться у повідомленні.

Взяти участь в онлайновому EdCamp’і запрошують освітян, батьків, представників місцевого самоврядування та органів державної влади. На конференції говоритимуть про освітню політику в карантинних умовах та розвиток дистанційної освіти, яка може бути важливою і за інших соціальних обставин. Крім освіти, на онлайн-марафоні обговорять, як об’єднати вчительську й батьківську спільноти задля допомоги українським медикам, та запропонують конкретні корисні дії.

Українські педагоги, які візьмуть участь у конференції, зможуть отримати офіційний Сертифікат підвищення кваліфікації, що відповідає новим вимогам МОН. Для цього потрібно буде заповнити підсумкову онлайн-форму, на основі відповідей EdCamp Ukraine прийме рішення про доцільність видачі сертифікату.

Конференція відбудеться на спеціальному вебінарному майданчику, де можна буде спілкуватися, переглядати презентації, дискутувати. Відеозаписи всіх сесій будуть доступні на YouTube-каналі EdCamp Ukraine. Учасники можуть вільно обирати, які сесії слухати, повний розклад знаходиться за електронно адресою https://www.edcamp.org.ua/onlineedcamp2020

Сесії проведуть представники влади: т. в.о. міністра науки й освіти Любомира Мандзій та колишні міністерки Лілія Гриневич і Ганна Новосад, директор Українського інституту розвитку освіти Вадим Карандій і його заступниця Наталія Софій; голова комітету з питань освіти, науки та інновацій у Верховній Раді України Сергій Бабак та його заступник Сергій Колебошин; перший освітній омбудсмен України Сергій Горбачов.

Також до конференції долучаться: фронтмен музичного гурту “Антитіла”, амбасадор Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA Ukraine) Тарас Тополя, ведуча “ТСН” на каналі “1+1”, кураторка соціального проєкту “Право на освіту” Наталія Мосейчук, телеведуча, засновниця Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України Slava Frolova-Group В’ячеслава Фролова та інші.

Докладну інформацію можна знайи на сайті EdCamp Ukraine, інформація на ньому постійно оновлюється.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую