ye-logo.v1.2
29 Вересня, 2020

Зупинка громадського транспорту: у Кам'янці-Подільському скасували рейси, у Хмельницькому — готуються

Суспільство 15094 4
У Хмельницькому також можуть скасувати громадський транспорт
У Хмельницькому також можуть скасувати громадський транспорт. Фото: з архіву

Карантинні обмеження посилюють.

Від сьогодні, 6 квітня, у Кам'янці-Подільському перестає курсувати громадський транспорт. Про це повідомив міський голова Михайло Сімашкевич на сторінці у Фейсбуці.

«У зв'язку з посиленням карантинних заходів Урядом, припинили роботу три медичних пункти, які мають ліцензію на передрейсовий мед- і техогляд водіїв та транспортних засобів. Через це маршрутні автобуси не можуть обслуговувати пасажирів. Медиків перевозитимемо й надалі, а решта підприємств і установ мають забезпечити доїзд своїх працівників самостійно», - йдеться у повідомленні.

Водночас, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин в ефірі «33» телеканалу зазначив, що обласний центр також готовий до повної зупинки громадського транспорту. Статися це може у будь-який момент.

«У Хмельницькому розглядають можливість повної зупинки громадського транспорту і залишення тільки спецрейсів для медиків і працівників критичної інфраструктури. Ми вже готові, замовили 10 тисяч спецпосвідчень, вони є. Скасування може статися будь-коли, навіть сьогодні чи завтра, якщо кількість хворих на коронавірус зростатиме», - зазначив Олександр Симчишин.

Читайте також: Посилення карантину в Хмельницькому: маршрутки скасовують, а спецрейси їздитимуть за графіком

Коментарі:

Я 06.04.2020 11:23

Якщо КМУ( Кабінет міністрів України), встановив двойні стандарти по відношенню до інших підприємств та підприємців, то це є злочином проти держави Україна, і місцева влада та місцева громада на землі якої знаходиться об'єкт повинна одразу закрити цей об'єкт, так як Він працює всупереч законодавству, та Конституції України( де всі мають право на працю)

Я 06.04.2020 11:18

Виявляєть Епіцентр це аптека та продуктовий магазин,)))) Ну і дурить людей ПОЛІТИКО ОЛІГАРХІЧНИЙ КЛАС.

Адміністратор 06.04.2020 11:17

Шановний "Я", від того, що ви в кожній новині будете писати про те, що Епіцентр працює, він же не перестане працювати правда? Адже ми не Кабінет Міністрів України, який дозволив цій мереж працювати. То може не будемо зайвий раз в такий спосіб рекламувати цю мережу? Дякуємо за розуміння.

Я 06.04.2020 11:15

А Епіцентр працює....

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую