ye-logo.v1.2

Держекоінспекцію у Хмельницькій області очолить приватний підприємець

Суспільство 6395
Конкурс на нового начальника Держекоінспекції у Хмельницькій області було проведено 31 березня
Конкурс на нового начальника Держекоінспекції у Хмельницькій області було проведено 31 березня . Фото: facebook.com/Dei.khm

Андрій Мартинов переміг у конкурсі на зайняття цієї посади.

Державна екологічна інспекція України опублікувала результати конкурсу на зайняття посади начальника Держекоінспекції у Хмельницькій області. Переможцем став Мартинов Андрій Юрійович, який донедавна займався підприємницькою діяльністю.

Цей конкурс Державна екологічна інспекція України оголосила 12 березня цього року. Згідно з його умовами, головний державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області матиме 10 тисяч 550 гривень посадового окладу. Також він може розраховувати на надбавки і доплати передбачені чинним законодавством.

Безпосередньо конкурс відбувся 31 березня. У ньому переміг Андрій Мартинов, який загалом отримав 7,4 бали. Втім, наразі повідомлення про його призначення на посаду начальника Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області досі не оприлюднено.

Згідно з його електронною декларацією кандидата на посаду, у 2019 році він займався підприємницькою діяльністю. Проте сфера екології для Андрія Юрійовича не нова. До зими 2017 року він працював заступником директора департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації.

Огляд задекларованих доходів і статків Андрія Мартинова за 2019 рік

Торік він мав у власності квартиру у Хмельницькому площею 78,80 квадратних метрів і земельною ділянкою у селі Копистин Хмельницького району площею 1 тисяча 500 «квадратів». Більшість задекларованої нерухомості офіційно належить його дружині Людмилі Мартиновій.

Зокрема, вона стовідсотково володіла чотирма земельними ділянками у селах Печеськи та Копистин Хмельницького району й у Гринчуках Кам’янець-Подільського району. Їх загальна площа становить 25 тисяч 800 квадратних метрів. Ще одна ділянка площею 1 тисяча 200 «квадратів», яку вона має у співвласності, розташована у селі Молочне Автономної Республіки Крим. Також з її нерухомості у селі Печеськи вказано житловий будинок (47,40 квадратних метрів), а у Хмельницькому — гараж (18,5 квадратних метрів) й офіс (48 квадратних метрів). Останній Людмила Мартинова придбала торік за 504 тисячі гривень.

З автотранспорту Андрій Юрійович задекларував «Volkswagen Golf» 2000 року випуску. Офіційно цю автівку він придбав у 2019-у за 36 тисяч 739 гривень.

Андрію Мартинову також належить приватне підприємство «Рутил». За інформацію ресурсу «YouControl», це підприємство засноване ним у 2012 році й зареєстроване в обласному центрі. Його основним видом діяльності вказано «Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах».

За 2019 рік Андрій Мартинов задекларував 46 тисяч 383 гривні доходу від зайняття підприємницькою діяльністю, 25 тисяч гривень дивідендів від ПП «Рутил», а також 43 тисячі 360 гривень пенсії.

Читайте також: Обрали керівників Хмельницького міськрайонного суду: хто вони та що задекларували

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую