ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

Обрали керівників Хмельницького міськрайонного суду: хто вони та що задекларували

Суспільство 1739
Обрали голову та заступників суду
Обрали голову та заступників суду. Фото: з архіву

Головою переобрали Тетяна Бацуцу.

Судді Хмельницького міськрайонного суду обрали голову та заступників. Про це повідомляють у пресслужбі суду.

«У Хмельницькому міськрайонному суді відбулися чергові збори суддів. Представники Феміди обирали очільника і заступників голови суду на найближчі три роки. Більшістю голосів головою Хмельницького міськрайонного суду обрано Тетяну Бацуцу, заступниками Валерія Слободяна та Олександра Палінчака», - йдеться у повідомленні суду.

Варто зазначити, що ці ж суді очолювали установу і попередні роки. Тобто, кадрових перестановок у міськрайонному суді, як таких, не відбулось. До переобрання керівники встигли подати електронні декларації за 2019 рік.

Голова суду, Тетяна Бацуца, у декларацію за минулий рік внесла дві земельних ділянки у Хмельницькому та одну у селі Ружичанка Хмельницького району, нараховану заробітну плату в судовій адміністрації 755 047 гривень та 141 861 гривню пенсії.

У спільній власності з чоловіком та синами має квартиру в обласному центрі площею 115.40 квадратних метрів. У власності з чоловіком голова декларує квартиру (площа 102.60 квадратних метри), садовий будинок (площа 140.20 квадратних метри), житловий будинок (площа 51.8 квадратних метрів), два гаражі, земельну ділянку у Хмельницькому та квартиру в столиці (площа 58.90 квадратних метрів). Подружжя має легковик «Volkswagen multiven» та на рахунках в трьох різних банках — 1 845 509 гривень.

Чоловік, Михайло Бацуца, володіє двома земельними ділянками в обласному центрі та однією у селі Ружичанка. Серед доходів 2019 року – пенсія 141 397 гривень та банківські проценти на суму понад 163 тисячі гривень.

Заступник голови суду — Валерій Слободян, згідно із декларацією за 2019 рік, має по земельній ділянці у селі Ружичанка Хмельницького району та селі Сутківці Ярмолинецького району, легковик «Mitsubishi Outlander». Заробітної плати за основним місцем роботи у судовій адміністрації йому нарахували 631 272 гривні, ще 88 455 гривень отримав пенсії. Торік Валерію Степановичу різні люди повернули близько 2 тисяч позики. У банку тримав трохи понад 36 тисяч гривень.

У спільній власності з дружиною має земельну ділянку і недобудований будинок у селі Лісові Гринівці, квартиру у Хмельницькому та 600 000 гривень готівкових збережень.

Дружині, Наталії Слободян, у Хмельницькій обласній державній адміністрації нарахували 124 478 гривень зарплати, від доньки отримала грошовий подарунок в розмірі 13 500 гривень, у банку тримає близько 3 тисяч гривень.

Ще один заступник Тетяни Бацуци, Олександр Палінчак, в декларації за минуй рік вказав квартиру площею 86,80 квадратних метрів, гараж в обласному центрі, дві земельних ділянки – в Хмельницькому і селі Ружичанка, та легковик «Subaru legacy». У судовій адміністрації у 2019 році йому нарахували 675 097 гривень зарплати, ще 91 169 гривень мав пенсії.

Читайте також: Вища рада правосуддя звільнила суддю на Хмельниччині

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую