ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

Де носити маски: місця у Хмельницькому, які вважаються «громадськими»

Суспільство 2437
Українцям заборонено виходити з дому без документів, що посвідчують особу
Українцям заборонено виходити з дому без документів, що посвідчують особу. Фото: unsplash.com

Крім визначених державою, у Хмельницькому є ще «свої» громадські місця.

З 6 квітня українцям заборонено перебувати у громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту – респіратора або захисної маски.

Відповідно до чинного законодавства, громадське місце – це частина будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно або періодично або час від часу.

Тобто громадські місця - це під’їзди, ліфти інші місця загального користування багатоквартирних житлових будинків, приміщення та прилегла території державних установ, закладів охорони здоров’я, освіти, храмів, молитовних будинків інших культових будівель та споруд, будь-яких підприємств, установ та організацій усіх форм власності, об’єктів культурного призначення, ринки, зупинки громадського транспорту, підземні переходи, парки, сквери, дитячі майданчики, стадіони, пляжі тощо.

Однак, перелік громадських місць може бути розширений органами місцевої влади. Як повідомили у пресслужбі міської ради, у Хмельницькому до громадських місць належать також 5-ти метрова зона по периметру навколо зупинок громадського транспорту і маршрутних таксі, 5-ти метрова зона по периметру навколо входу у громадське місце, 3-х метрова зона по периметру банкомату, пішохідна частина вулиці Проскурівської, майдан Незалежності.

Хмельничам рекомендують на період карантину перебувати на вулиці в масці, оскільки у будь-який момент ви можете опинитись на території, яка підпадає під визначення «громадське місце».

Нагадаємо, нещодавно Кабмін прийняв чергові зміни до карантинних заходів.

Читайте також: Як пошити захисну маску для обличчя вдома (ВІДЕО)

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую