ye-logo.v1.2

У Хмельницькому визначили, хто керуватиме інфекційною лікарнею

Суспільство 6510
Загалом Оксана Піддубна працює у Хмельницькій міській інфекційній лікарні з 1988 року
Загалом Оксана Піддубна працює у Хмельницькій міській інфекційній лікарні з 1988 року. Фото: з архіву редакції

У конкурсі перемогла нинішня очільниця цього медзакладу.

В обласному центрі днями пройшов конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Хмельницька міська інфекційна лікарня». Представники конкурсної комісії одноголосно проголосували за призначення Оксани Піддубної, яка наразі керує цим медзакладом. Про це повідомили в управлінні охорони здоров’я Хмельницької міської ради.

За інформацією протоколу міського управління охорони здоров’я, Оксана Вікторівна фактично стала єдиним кандидатом на зайняття цієї посади. Заслухавши її пропозиції щодо розвитку інфекційної лікарні та відповіді на поставлені запитання, дев’ятеро представників конкурсної комісії проголосували за її призначення.

У Хмельницькій міській інфекційні лікарні Оксана Піддубна працює з 1988 року. Тут вона пройшла шлях від інтерна до головного лікаря. Керувати цим медзакладом її призначили у 1997 році. Наразі саме КП «Хмельницька міська інфекційна лікарня» визначене опорним закладом для лікування хворих на COVID-19 жителів області.

Огляд задекларованих статків і доходів

Останю щорічну декларацію за 2019 рік Оксана Піддубна опублікувала 18 березня.

У ній вона вказала, що володіє житловим будинком площею 75 квадратних метрів у селі Требухівці Летичівського району та трьома земельними ділянками у цьому ж населеному пункті. Їх загальна площа становить 9 тисяч 310 квадратних метрів. Крім того, Оксані Вікторівні належить 66 відсотків прав власності на квартиру в Хмельницькому (67 «квадратів»). Натомість її чоловік Анатолій Янов в обласному центрі володіє підвальним приміщенням площею 102,3 квадратних метрів та офісом площею 129,3 «квадрати».

Також чоловік Оксани Піддубної мав у власності два авто — вантажівку «Volkswagen Bestel» 1999 року випуску та легковик «КIA Sportage 1.6D» 2019 року випуску. Останній торік придбано за понад 609 тисяч гривень.

У 2019-у Оксані Піддубній нарахували у Хмельницькій міській інфекційній лікарні 312 тисячі 659 гривень зарплатні за основним місцем роботи. Також вона задекларувала 5 тисяч 814 гривень доходу від надання майна в оренду та тисячу гривень профспілкової виплати на лікування.

Натомість в її чоловіка вказано загалом 380 тисяч 692 гривні різноманітних доходів від зайняття підприємницькою діяльністю та незалежною професійною діяльністю. Також він торік отримав 76 тисяч гривень доходу від відчуження рухомого майна й 111 банківських відсотків.

Нагадаємо, 24 березня конкурсна комісія визначила, хто керуватиме комунальним підприємством «Хмельницький міський перинатальний центр». Її представники проголосували за кандидатуру Андрія Ропотана, який працював головним лікарем цього медзакладу.

Читайте також: «Переживаю друге своє народження»: хмельничанка про одужання від коронавірусу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую