ye-logo.v1.2

У Красилові збирають гроші на апарат штучної вентиляції легень

Суспільство 2726
Апарат ШВЛ коштує орієнтовно 600 тисяч гривень
Апарат ШВЛ коштує орієнтовно 600 тисяч гривень. Фото: 7d.rv.ua

Потрібна сума – понад пів мільйона гривень.

Апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ) планують придбати для Красилівської районної лікарні. Ініціативу подали у міській раді, розповідає голова громади Ніла Островська.

«З огляду на ситуацію, що склалася з поширенням вірусу COVID-19, розпочато збір коштів для придбання найнеобхіднішого обладнання для Красилівської лікарні – Апарату штучної вентиляції легень, вартістю понад пів мільйона гривень. Прошу вас долучитись до даної ініціативи та перерахувати кошти на благодійний рахунок КНП Красилівська ЦРЛ», – йдеться у повідомленні міської ради.

Як розповідає Ніла Василівна, почали збір коштів наприкінці березня, а вже зараз на рахунку лікарні є понад 300 тисяч гривень.

«Ми, у міській раді ініціювали придбання апарату ШВЛ для лікарні і відразу ж, усі працівника апарату ради віддали одноденний заробіток для цього. Зараз уже добровільно перераховують майже усі працівники сфери освіти і культури, адже ми виплачуємо зарплатню в повному обсязі, з усіма надбавками і доплатами, хоча люди на карантині. Їхні кошти надійдуть на початку травня», – розповідає голова громади.

Додає, що активно долучають представники бізнесу, красилівчани, які проживають за кордоном і навіть пенсіонери.

«Дуже була зворушена, коли дізналася, що пенсіонери скидають і передають гроші, по 500 гривень навіть. Долучається чимало людей. Ми плануємо на початок травня, суму, якої не вистачатиме, додати із бюджету і закупити апарат, щоб не відтягувати надовго. У нас в громаді поки, дякувати Богу, немає випадків захворювання, а ось у сусідній, але Красилівського району вже є один випадок», – додає Ніла Островська.

Рахунки і всі деталі можна дізнатися на сайті Красилівської міської ради.  

Зазначимо, що апарат штучної вентиляції легень нещодавно придбали у Нетішині та Шепетівці, а у вівторок планують і у Чемерівцях.

До теми: Жінка, в якої виявили COVID-19 в Старокостянтинівській ЦРЛ, з Красилівщини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую