ye-logo.v1.2
19 Вересня, 2020

Жінка, в якої виявили COVID-19 в Старокостянтинівській ЦРЛ, з Красилівщини

Здоров'я 41556
Оскільки віднедавна тестують усі пневмонії на коронавірус, жінку також протестували
Оскільки віднедавна тестують усі пневмонії на коронавірус, жінку також протестували. Фото: ілюстративне pixabay.com

Хворобу виявили внаслідок тестування пневмонії.

Учора, 24 квітня, Хмельницька обласна державна адміністрація повідомила про перший випадок COVID-19 на Старокостянтинівщині. Хворобу виявили внаслідок тестування пневмонії. Втім, за уточненою інформацією, виявилося, що людина, в якої підтвердили коронавірус – з Красилівщини. Вона приїхала на лікування в Старокостянтинівську ЦРЛ з сусіднього району. Про це повідомляє Старокостянтинів офіційний з посиланням на телефонну розмову з в. о директора медзакладу Дмитро Саліпа.

«Пацієнтка, якій 79 років, жителька Красилівського району. Вона звернулася до свого лікаря зі скаргами на кашель та підвищену температуру. Та її оглянула і написала направлення на стаціонарне лікування в Красилівську лікарню. Жінка самостійно прийняла рішення приїхати в Старокостянтинівську ЦРЛ, пояснивши це тим, що їй сюди до лікарні ближче. Її оглянув черговий лікар та запідозрив пневмонію, яку підтвердила рентгенографія. Жінку госпіталізували до нашого інфекційного відділення в окремий бокс та призначили лікування», - розповів Дмитро Саліпа.

Оскільки віднедавна тестують усі пневмонії на коронавірус, її також протестували.

Читайте також: Коронавірусна статистика: троє хмельничан одужали від COVID-19.

«Експрес тест дав негативний результат. Її самопочуття під час лікування покращилося. Та коли взяли проби на ПЛР дослідження, вони показали позитивний результат на коронавірус. Оскільки такі хворі мають бути переведені до спеціального закладу – спеціальна бригада її госпіталізувала до Хмельницької інфекційної лікарні», - зазначає Дмитро Саліпа.

Додає, що всі контактні особи будуть обстежені на коронавірус, дезінфекція відділення проведена, а лікарі під час контакту з хворою перебували в захисних костюмах згідно з протоколом.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую