ye-logo.v1.2

На Хмельниччині обмежили доступ до кладовищ

Суспільство 2645
Подекуди доступ обмежили на увесь період карантину
Подекуди доступ обмежили на увесь період карантину. Фото: ілюстративне forumbiodiversity.com

Поминальні дні рекомендують перенести на 6 червня.

На Хмельниччині доступ до кладовищ обмежили. Подекуди - на увесь період карантину. Як повідомив сьогодні, 24 квітня, на онлайн брифінгу голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет, учора відбулося засідання обласної комісії ТЕБ та НС, де було прийнято рішення обмежити доступ до кладовищ по області до 3 травня.

«Ми розуміємо, що в цей період люди йдуть на кладовища пом'янути померлих. Тому, щоб не було масових скупчень, ми прийняли рішення про обмеження доступу. Кладовища будуть відчинені лише для поховань», - зазначив Дмитро Габінет.

Разом з тим у місті Хмельницький обмежили доступ до кладовищ не лише в поминальні дні, а до завершення карантину (окрім випадків поховання). Про це повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

«У зв'язку із карантинними заходами щодо протидії Covid-19 вхід на кладовища міста Хмельницького обмежено з 24 квітня і до завершення карантину (нагадаємо, карантин подовжили до 11 травня - авт.) Рішення прийнято відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня на території міста Володимира Гончарука», - зазначають в повідомленні.

Поминальні дні на Хмельниччині священники рекомендують перенести на Троїцьку батьківську поминальну суботу 6 червня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую