ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Уряд продовжив карантин

Суспільство 3540
Наразі на сайті Кабміну немає тексту нової постанови урядовців щодо продовження карантину
Наразі на сайті Кабміну немає тексту нової постанови урядовців щодо продовження карантину. Фото: ілюстративне pixabay.com

Денис Шмигаль каже, що пік захворюваності на COVID-19 має припасти на 3-8 травня.

Сьогодні, 22 квітня, під час засідання Кабміну урядовці проголосували за продовження в Україні карантину до 11 травня. Причини такого рішення пояснив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, раніше планувалося, що карантин триватиме до 24 квітня. Проте наразі Академія наук України прогнозує, що в країні пік захворюваності на COVID-19 має припасти на період між 3 і 8 травням.

«Тому ми вирішили продовжити карантин до 11 травня. У нас є чіткий план виходу з карантину. Його розпочнемо за умови сприятливої епідеміологічної ситуації. Для цього впродовж десяти днів кількість виявлених випадків коронавірусу має залишатися без змін або коливатися на рівні п’яти відсотків. По-друге, лікарні мають бути заповнені хворими на COVID-19 менше, ніж на 50 відсотків. Попередньо цей день настане 11 травня», — повідомив під час засідання уряду Денис Шмигаль.

Він розповів, що в таких умовах після 11 травня можуть відкрити парки та сквери, заклади торгівлі непродовольчими товарами та частину об’єктів побутових послуг. Також урядовці можуть запровадити інші пом’якшення. Втім, конкретні заходи будуть відомі ближче до цієї дати.

«Нині загалом в Україні лікарні заповнені передбачені для лікування пацієнтів з COVID-19 заповнені на 10 відсотків Це важливий показник. Він свідчить, що мий йдемо помірним сценарієм, коли медицина готова лікувати хворих на коронавірус. Також ми нарощуємо кількість тестувань на COVID-19», — додав Денис Шмигаль.

До теми: Проїзд за спецквитками: коли хмельничанам чекати змін у роботі громадського транспорту

Під час засідання Кабміну міністр охорони здоров’я Максим Степанов доповів, що у новій постанові, крім продовження карантину до 11 травня, є інші новації. Зокрема, у міському транспорті мають дозволити проїзд людям, які згодилися стати донорами крові. Також передбачені уточнення щодо самоізоляції населення.

Наразі тест цієї постанови не облікований на сайті Кабміну. Тому, щоб дізнатися, повний перелік змін, слідкуйте за новинами сайту «Є».

Нагадаємо, наразі згідно з раніше прийнятими урядовцями карантинними заходами, не можна перебувати у громадських місцях без вдягненої маски чи респіратора. Відвідувати парки, сквери, прибережні зони та лісосмуги, спортивні й дитячі майданчики. Заборонено пересуватися вулицями групою, яка перевищує дві людини, але винятком з правила є супровід дітей до 14 років і випадки службової необхідності…

Читайте також: Коронавірус на Хмельниччині: ранкова статистика із позитивними новинами (станом на дев’яту ранку 22 квітня)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую