ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2020

Як працюють медзаклади Хмельницького у період карантину

Здоров'я 2080
Медичні заклади міста працюють максимально у телефонному режимі
Медичні заклади міста працюють максимально у телефонному режимі. Фото: з архіву редакції

Поліклініки, стоматологія, амбулаторії – усі змінили режим роботи.

Більшість медичних закладів міста перейшли на режим роботи «максимально в телефоні», а стоматологічний центр – лише на невідкладну допомогу. Про це сайту «Є» розповів начальник управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради Борис Ткач.

Він зазначив, що у будь-якому випадку, варто напрацювати собі звичку підтримувати зв'язок із своїм сімейним лікарем завжди. Також, зазначає, у після карантинний період варто було б зберегти звичку мити руки, не торкатися обличчя, провітрювати приміщення і проводити регулярні прогулянки на свіжому повітрі. 

«При відвідуванні будь-якого закладу необхідно зберігати соціальну дистанцію, користуватися засобами індивідуального захисту. Без нагальної потреби їх краще не відвідувати. Але якщо вже треба, то зважайте, що амбулаторії максимально працюють в телефонному режимі: консультації і рецепти в електронному форматі. До того ж, ми закликаємо пацієнтів тримати зв’язок зі своїм сімейним лікарем, консультуватися, але відвідувати медзаклади у разі нагальної потреби», – пояснює Борис Васильович.

Те саме стосується поліклінік – усі вони обмежили прийом громадян, перевели максимально в телефонний режим, а планові медичні огляди працівників взагалі призупинили. Чиновник каже – це заборонено.

Що ж до роботи комунального некомерційного підприємства «Медичний стоматологічний центр», то тут надають лише невідкладну медичну допомогу.

«Планове лікування зубів та інші огляди, нетермінові операції заборонені. Але якщо розболівся зуб чи з’явився набряк – флюс – то це невідкладна допомога, за нею можна звертатися до стоматологічного центру», – каже Борис Ткач. 

До теми: Медики Хмельницького, які борються з COVID-19, отримають доплату з міського бюджету

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую