ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

На правах реклами На Хмельниччині зростають продажі спліт-систем

Суспільство 1365
Спліт-системи широко використовуються в жилих та торгових приміщеннях, офісах, розважальних центрах
Спліт-системи широко використовуються в жилих та торгових приміщеннях, офісах, розважальних центрах. Фото: desivero.com

Фактори росту продажів кондиціонерів передбачувані.

З наближенням літа традиційно зростають продажі кондиціонерів. Зі зміною клімату літня спека не лише створює дискомфорт, а й суттєво впливає на здоров'я людей. Особливо страждають мешканці великих міст, зокрема Хмельницького. Часточки пилу, вихлопні гази, сполуки важких металів, задимленість від охоплених полум’ям лісів. Сукупність цих факторів спонукає до підвищення попиту на кондиціонери.

Спліт-системи лідери ринку кондиціонерів

При виборі побутових кондиціонерів мешканці Хмельницького надають перевагу спліт-системам. Це універсальний тип систем кондиціонування, який широко використовується в жилих та торгових приміщеннях, офісах, розважальних центрах.

Спліт-система складається з зовнішнього та внутрішнього блоків. Детально подивитися, шо з себе представляють сучасні спліт-системи, наприклад, виробника кондиціонерів Gree можна тут: https://vencon.ua/catalog/kondicionery-split-sistemy/gree. В зовнішньому блоці знаходяться основні елементи охолоджувача, що робить його більш масивним. Винесення блоку назовні вирішило питання естетики та знизило рівень шуму для комфортного перебування в помешканні. Внутрішні блоки за способами розміщення поділяються на:

  • настінні, вони є найпоширеніші;
  • касетні – кріпляться до перекриття, корпус такого блоку ховають за підвісною або натяжною стелею, охолоджене повітря подається в усіх чотирьох напрямках;
  • колонного типу – в формі вузького високого корпусу, який ставлять на підлогу в зручному місці;
  • підлогові

Мульти спліт-система дозволяє охолодити будинок чи квартиру використовуючи лише один зовнішній блок, для декількох внутрішніх блоків.

Інноваційні розробки в спліт-системах

Втілення інноваційних розробок обумовлює економічність та функціональність пристроїв, що робить спліт-системи лідерами на ринку побутових кондиціонерів. Сучасні кондиціонери оснащені додатковими функціями завдяки яким управління кондиціонером стає зручнішим, а його робота ефективною:

  • таймер для визначення режиму роботи;
  • датчик 3D I-SEE, який визначає наявність в кімнаті людей і направляє потік холодного повітря в протилежну сторону;
  • контроль витоку фреону;
  • самодіагностика;
  • система автоматичного розморожування зовнішнього блоку;
  • функція WiFi.

Вартість Спліт-Систем

Конкуруючи між собою виробники кондиціонерів у гонитві за споживачем знижують вартість. Сьогодні за ті ж гроші можна придбати більш функціональний пристрій ніж рік тому. І це без урахування індексу інфляції. Країна переживає не кращі часи і в таких умовах низька ціна стає визначальним фактором при прийнятті рішення про купівлю техніки.

Весна – час, коли можна скористатись акційними пропозиціями. В міжсезоння попит на кондиціонери падає і продавці пропонують знижки на кондиціонери, монтажні роботи або взагалі установку проводять безкоштовно. Такі пропозиції спонукають хмельничан купляти кондиціонери саме тепер.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую