ye-logo.v1.2

Міносвіти дозволило змінювати місце проходження ЗНО

Суспільство 2056
Деякі учасники ЗНО зможуть змінити місце тестування
Деякі учасники ЗНО зможуть змінити місце тестування. Фото: з архіву

Абітурієнти з 6 по 18 травня зможуть змінити місце складання іспитів.

Цього року деяким учасникам ЗНО-2020 дозволили змінити місце його проходження. Головною умовою є проживання в іншій області або на відстані понад 150 кілометрів від освітнього закладу, де проходитиме складання ЗНО. Відповідний лист Міністерство освіти та науки України надіслало керівникам закладів освіти 4 травня.

«Учні шкіл-інтернатів, закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, які на час карантину поїхали додому в іншу область або на велику відстань від свого закладу освіти, можуть мати незручності з доїздом до населеного пункту, вказаного ними раніше під час реєстрації. Тому ми даємо їм можливість скласти тестування в найближчому до них пункті проведення ЗНО» – зазначила виконувачка обов’язків Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

У МОН повідомляють, що нове місце складання ЗНО може бути в населеному пункті, який максимально наближений до місця проживання або перебування учасників. Змінити місце складання ЗНО учасники можуть, звернувшись до керівника свого закладу освіти та вказавши місце свого перебування у час проходження сесії ЗНО. Керівники закладів освіти зі свого боку мають внести зміни до реєстраційних даних.

Докладна інформація щодо процедури зміни місця складання ЗНО розміщена в «Кабінеті керівника закладу освіти» на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Як відомо, Міністерство освіти і науки планує розпочати основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 25 червня.

Читайте також: Навчальний рік 2020: коли завершиться та як проведуть оцінювання

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую