ye-logo.v1.2
22 Вересня, 2020

Як курсуватиме громадський транспорт у Хмельницькому після пом'якшення карантину

Суспільство 5619
Робота громадського транспорту у разі пом'якшення карантину
Робота громадського транспорту у разі пом'якшення карантину. Фото: ілюстративне автора

Щоб відновити режим звичного руху громадського транспорту, необхідний дозвіл Кабміну.

З 11 травня в Україні планують зняти низку карантинних обмежень та запровадити пом’якшення для бізнесу. За рішенням уряду, буде дозволено відвідувати з дотриманням протиепідеміологічних заходів парки, зони відпочинку, перукарні, салони краси, музеї та навіть літні майданчики кафе і ресторанів, розташовані під відкритим небом. Крім того, відновлять роботу стоматологи, аудитори, адвокати, нотаріуси, сервіси побутової техніки та інші.

З пом’якшенням карантину значно збільшиться кількість людей, яким потрібно буде добратися до місця роботи, або ж, щоб отримати доступні послуги. Як планують налагодити роботу громадського транспорту в Хмельницькому після скасування низки карантинних обмежень, розповів сьогодні, 6 травня, під час брифінгу міський голова Олександр Симчишин.

«Ми звернулися з роз’ясненням до Кабінету міністрів України. Є постанова, згідно якої заборонено громадські перевезення автотранспортом. Якщо автобус виїжджає, його оштрафують. На сьогодні дозволено тільки пасажирські перевезення електротранспортом – в нас це тролейбуси. Вони їздять. Ми ж можемо лише регулювати режим спецперевезень, або звичний режим, - пояснює Олександр Сергійович. - Спочатку  транспорт їздив тільки за звичним режимом руху, але у нас почали виникати питання, що в час пік на роботу не можуть дістатися медики. Тому ми ввели режим спецперевезень».

Зараз у міськраді розглядають варіант відміни режиму спецперевезень і повернення до режиму звичного руху. Якщо ж уряд цього не дозволить, планують збільшити кількість автобусних маршрутів, які мають право працювати в режимі спецперевезень. У Хмельницькому їх наразі курсує шість.

«Автобусні маршрути, які будуть працювати в режимі спецперевезень, возитимуть людей за спецквитками і з розрахунку на кількість сидячих місць. Ми роздали 32 тисячі спецпосвідчень, тепер ще замовили. У випадку, якщо бізнес буде повертатися до активного життя, ці люди будуть мати змогу звертатися до нас за спецпосвідченнями», - додає Олександр Симчишин.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую