ye-logo.v1.2

Сесія Хмельницької облради онлайн: бюджетні зміни, нові призначення та Стела пам’яті Героїв (запис ефіру)

Суспільство 3358

Сьогодні, 8 травня, відбудеться позачергова сесія Хмельницької обласної ради.

Під час засідання позачергової сесії депутати Хмельницької облради мають розглянути 15 питань порядку денного. Серед них будуть призначення директорів медзакладів краю, затвердження обласних програм та прийняття змін до бюджету на цей рік.

Одним з головних питань стане внесення змін до обласної скарбниці на цей рік. В їх проєкті передбачено перерозподілити бюджетні кошти між різними сферами, скоротити окремі видатки. Загалом власні прогнозовані доходи скарбниці Хмельниччини заплановано скоротити на понад 38 мільйонів гривень. Натомість обсяг бюджетних субвенцій з державного бюджету має зрости на понад 52 мільйони 998 тисячі гривень.

На сесії депутати затверджуватимуть програму розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Хмельницької обласної ради на 2020 рік. У ній заплановані заходи для протидії епідеміям туберкульозу, ВІЛ/СНІДу та COVID-19, профілактиці та лікуванню серцево-судинних та онкологічних захворювань. Передбачене утримання закладів охорони здоров’я з поетапним оновленням матеріально-технічної бази. Заплановані заходи з цієї програми фінансуватимуться з обласного бюджету.

Також мають затвердити ще одну обласну програму — заходів щодо вшанування подвигу учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на 2020-2021 роки. Наприклад, в її рамках у Хмельницькому заплановано встановити пам’ятний знак «Стела пам’яті Героїв», вигляд якого буде визначений під час конкурсу архітектурних проєктів.

Депутати мають затвердити призначення Брухнової Лілії Степанівни директором Хмельницької обласної дитячої лікарні та Горин Катерини Золтанівни директором Хмельницького обласного спеціалізованого будинку дитини. Обох на ці посади конкурсна комісія обрала ще на початку березня.

Крім того, місцеві обранці мають затвердити утворення у складі виконавчого апарату Хмельницької обласної ради нового відділу — відділу з питань бюджету та моніторингу обласних програм.

Початок сесії обласної ради запланований на 12:00.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую