ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Затримали браконьєра, який в нерест наловив понад сотню кілограмів риби

Суспільство 1962
За допомогою електровудки чоловік виловив 1045 екземплярів риби
За допомогою електровудки чоловік виловив 1045 екземплярів риби. Фото: Хмельницького рибоохоронного патруля

Порушник користувався електровудкою.

Вчора, десятого травня, на Летичівщині викрито грубе порушення правил рибальства. Близько першої години ночі рибоохоронці виявили мешканця Летичева, який виловлював рибу забороненим знаряддям лову – електровудкою. Інцидент стався на річці Південний Буг, в селі Марківці Летичівського району.

«Громадянин виловив 1 045 екземплярів риби, а саме: 1 039 екземплярів карася сріблястого, 4 коропа, 1 судака та 1окуня. Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала 110 кілограмів», - йдеться у повідомленні Хмельницького рибоохоронного патруля.

Порушник завдав збитків у розмірі 19 414 гривень. Оскільки в даному випадку містилися ознаки кримінального правопорушення, працівники правоохоронних органів внесли відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань.

«Використання електровудки ставить під загрозу природне відтворення іхтіофауни. Адже цей пристрій вбиває не тільки рибу, але і її ікру. Більша частина ураженої риби тоне і браконьєрам не дістається, а та, що вижила - втрачає репродуктивну функцію. Саме тому майже неможливо об’єктивно порахувати збитки від такої незаконної діяльності», - додають у пресслужбі.

Хмельницький рибоохоронний патруль нагадує, що з першого квітня 2020 року на Хмельниччині розпочалася весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів. Жителів області закликають суворо дотримуватись встановлених норм законодавства під час нересту. Адже він відіграє важливу роль у відтворенні природних ресурсів та підтримці сталих запасів риби.

Нагадаємо, нещодавно  на річці Південний Буг в селі Головчинці Летичівського району рибоохоронці виявили місцевого жителя, який рибалив забороненим знаряддям лову – лісковою сіткою.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую