ye-logo.v1.2
13 Липня, 2020

Ринки, салони краси та перукарні Хмельницького перевіряють на дотримання карантинних вимог

Суспільство 1472
Групи моніторингу сформовані з семи різних структур
Групи моніторингу сформовані з семи різних структур. Фото: ілюстративне з ternopilcity.gov.ua

Лише за 12 травня у місті перевірили 601 об’єкт.

У Хмельницькому почали щоденний моніторинг виконання суб’єктами господарювання усіх форм власності, розташованих на території міста, профілактичних заходів. Про це розповів Хмельницький міський голова Олександр Симчишин під час онлайн-брифінгу.

«Від учорашнього дня у Хмельницькому створено 14 груп по 2 особи, які перевіряють дотримання карантинних вимог у суб’єктів підприємницької діяльності (ринки, магазини, перукарні та салони краси). Групи, які були сформовані з семи різних структур, проводять роз’яснювальну роботу та перевіряють чи усі працюють у масках, чи є деззасоби та чи дотримана соціальна дистанція. Лише за 12 травня дані групи перевірили 601 об’єкт», - розповів Олександр Сергійович.

Окрім інспектування, робочі групи залишають під підпис підприємця або керівника закладу пам’ятку, на якій є QR-код, після сканування якого можна ознайомитися з основними вимогами, які визначені головним санітарним лікарем України.

«Сьогодні робота моніторингових груп продовжиться. Вони перевірять роботу підприємців, які працюють на речових ринках міста, - каже міський голова. - Така інспекція буде продовжуватися. Ми наполягаємо на тому, що різкого послаблення карантину бути не може. Люди мають розуміти, що вірус нікуди не подівся».

Нагадаємо, 12 травня, у Україні відбулося послаблення карантину. Офіційно відновили роботу підприємства оптової і роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, перукарні та салони краси.

Читайте також: Карантин послабили: як минув перший день роботи речового ринку (ФОТО+ВІДЕО)

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую