ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2020

На правах реклами Ок2299 - сучасна служба таксі в Хмельницькому

Суспільство 941
Зручний додаток та сучасний сервіс від ОкTaxi 2299 вже успішно працює на ринку
Зручний додаток та сучасний сервіс від ОкTaxi 2299 вже успішно працює на ринку. Фото: 2299.com.ua

Коли весь світ рухається в форматі Digital, лишатись осторонь технологічного прогресу - втрата ресурсів.

І навіть такі традиційні сфери послуг, як служба таксі, створюють простір для цифрових технологій. Хмельницькі служби не пасуть задніх - зручний додаток та сучасний сервіс від ОкTaxi 2299 вже успішно працює на ринку.

Завдяки об'єднанню декількох служб таксі, ОкTaxi має в парку декілька сотень авто. Досвідченні водії та постійний контроль технічного стану транспорту - запорука якісного сервісу. Окрім легкового та пасажирського перевезення, служба надає послуги вантажного таксі, яке часом так важко знайти.

На що варто звернути увагу - сучасний додаток для смартфонів, який дозволяє замовити таксі буквально в пару кліків. Вартість прораховується до моменту оформлення замовлення, тож сума не стане несподіванкою. Багато додаткових послуг, які значно полегшують комунікації клієнтів та водіїв. Порожній багажник, дитяче крісло, перевезення тварин, чек про поїздку, низька посадка - ці та багато інших побажань обираються в додатку за потреби. Зручна опція "Замовити другу" - просто обираєте номер, для кого буде авто, маршрут та спосіб оплати. Можна оплатити як готівкою так і карткою будь-якого банку. Бонуси за поїздки накопичуються постійно, а використати можна одразу.

Одна з головних сфер співпраці - робота з корпоративними клієнтами. Багато вигод для бізнесу має співпраця з ліцензованою службою таксі. Для великих підприємств - безготівкова оплата з ПДВ, що дає можливість вносити витрати на послуги служби таксі в розділ обслуговування персоналу. Розрахунок в кінці місяця позбавляє необхідності щоденно оплачувати послуги, а проплата наперед дозволяє вносити транспортні витрати в поточний бюджет. В особистому кабінеті корпоративного клієнта відслідковуються трекери поїздок, витрати, авто та водії.

Співпраця бізнес-клієнтів зі службою таксі Ок2299 оптимізує такі статті витрат, як:

  • Утримання авто, водія та лікаря в штаті компанії;
  • Пошук СТО з безготівковим обслуговуванням;
  • Погодження маршрутів руху з місцевими адміністраціями;
  • Питання забезпечення пальним та мастильними матеріалами.

Головні партнери, які користуються послугами ОкTaxi 2299: ТОВ "Нова Пошта", КП "Хмельницький міській перинатальний центр", «Хмельницька регіональна дирекція „UA: Поділля“», «SEBN.UA» в Хмельницькому та більш як 30 підприємств та бізнесів. Розвозка персоналу, кур'єрські доставки, продзамовлення та багато інших корисних послуг від служби таксі вже перевірені лідерами Хмельниччини.

Оцінити комфорт та зручність нового гравця на ринку таксі Хмельницького можна встановивши додаток (посилання на сайті https://2299.com.ua ) або замовити таксі в Хмельницькому за єдиним номером 2299.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую