ye-logo.v1.2

На Хмельниччині рибалки завдали понад 30 тисяч гривень збитків

Суспільство 994
Рибу у порушників вилучили
Рибу у порушників вилучили. Фото: khm.darg.gov.ua

На чоловіків склали адмінпротоколи.

У період з 6 до 15 травня 2020 року державні інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля зафіксували понад 20 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Про це повідомляють в Управлінні державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області.

«Так, складено 24 протоколи за порушення правил рибальства. Оформлено один акт виявлення та вилучення безгосподарського майна. У порушників вилучено 25 заборонених знарядь лову. Накладено штрафів на суму 476 гривень. Збитки, завдані рибним запасам, склали 30 746 гривень», - йдеться у повідомленні.

Наприклад, 6 травня державні інспектори викрили чоловіка, який ловив рибу хваткою. Інцидент стався на річці Горинь, в селі Михнів Ізяславського району. Громадянин виловив 64 плітки та 5 карасів сріблястого. Завдано збитків у розмірі 5 525 гривень.

14 травня рейдова група зафіксувала аналогічне порушення. Випадок стався на річці Південний Буг, в селищі Летичів. Виявлено громадянина, який за допомогою забороненого знаряддя лову – хватки, виловив 36 карасів сріблястих, 10 окунів, 2 плітки та 1 судака. Збитки, завдані водним біоресурсам, становлять 1 462 гривень.

На осіб складено адмінпротоколи. Матеріали справи готуються для передачі до судів за місцем скоєння правопорушення. Порушникам загрожує штраф.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую