ye-logo.v1.2

Новий керівник фіскальної служби області: що про нього відомо

Суспільство 2421
Олександр Кромп (праворуч) переїхав з Херсона
Олександр Кромп (праворуч) переїхав з Херсона. Фото: ДФС у Хмельницькій області

Посаду зайняв Олександр Кромп.

Головне управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області отримало нового керівника. За результатами рішення атестаційної комісії по роботі з працівниками податкової міліції, полковника податкової міліції Олександра Кромпа призначено на посаду заступника начальника ДФС у Хмельницькій області, із покладенням виконання обов’язків начальника. Про це повідомляють у пресслужбі фіскальної служби області.

«Олександр Кромп провів першу нараду з особовим складом податкової міліції. У ході наради Олександром Кромпом визначив пріоритети у роботі колективу фіскальної служби та критерії формування оновленої команди служби, а також забезпечення належної комунікації та захисту інтересів легального бізнесу», - йдеться у повідомлення.

За інформацією сайту ЦВК, Олександр Кромп у 2019 році балотувався до Верховної ради України, як самовисуванець по одномандатному округу № 186, що на Херсонщині. Родом він з села Виноградове Цюрупинського району Херсонської області, має вищу освіту і на той час працював начальником відділу з особливо важливих справ, ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та місті Севастополі.

Декларації за 2019 рік нового очільника хмельницьких фіскалів ми не знайшли, однак, згідно зі звітністю за 2018 рік, у його власності була квартира в селі Виноградове Олешківського району Херсонської області і трактор «МТЗ 892». У фіскальній службі Херсонщини йому нарахували 169 741 гривню зарплати, ще 1 265 гривень соціальних виплат. Готівкою у 2018 році зберігав 615 000 гривень.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую