ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

Хмельницька міська стоматологія отримала директора: хто він та що задекларував

Суспільство 3349
Михайло Заяц - директор міської стоматлікарні
Михайло Заяц - директор міської стоматлікарні. Фото: medics.com.ua

Керівника обирала конкурсна комісія.

Днями у Хмельницькому відбулось засідання конкурсної комісії при міському управлінні охорони здоров'я, під час якого обирали директора комунального підприємства «Медичний стоматологічний центр» Хмельницької міської ради». Згідно із протоколом комісії, претендувало на посаду двоє осіб. Після заслуховування конкурсних пропозицій та співбесіди з учасниками, члени комісії визначились із переможцем.

«За результатами заслуховування конкурсних пропозицій і проведеної співбесіди конкурсна комісія шляхом відкритого голосування та більшістю голосів – вважає, що Заяц Михайло Олександрович відповідає встановленим вимогам, а отже, є переможцем конкурсу на зайняття посади директора комунального підприємства «Медичний стоматологічний центр» Хмельницької міської ради», - йдеться у протоколі засідання.

Михайло Олександрович з 2014 року обіймав посаду головного лікаря цього ж медзакладу. Його конкурентом на конкурсі був стоматолог та за сумісництвом працівник міської стоматології — Руслан Ратушний.

Згідно із декларацією за 2019 рік, яку лікар подав як кандидат на посаду, у його власності часта двох земельних ділянок у селі Берлози Козелецького району Чернігівської області та квартира в місті Козелець на Чернігівщині. У Хмельницькому директор орендує квартиру площею 63,0 квадратних метрів. На посаді головного лікаря минулого року йому нарахували 129 139 гривень зарплати, ще 25 008 гривень мав пенсії. Щодо заощаджень, то тут Михайло Заяц декларує 59 000 доларів та 14 000 євро, які зберігав готівкою.

Читайте також: Новий керівник фіскальної служби області: що про нього відомо

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую