ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

Дякуємо лікарям: у Хмельницькому таксисти проведуть акцію

Суспільство 1332
В Хмельницькому відбудеться соціальна акція \
В Хмельницькому відбудеться соціальна акція "Дякуємо лікарям". Фото: pixabay.com

Кермувальники своєрідно подякують лікарям.

У зв'язку з пом'якшенням карантину в Україні, одна з компаній таксі організовує соціальну акцію «Дякуємо лікарям». Як зазначають у Хмельницькій міській раді, в рамках акції водії служби з'їдуться до центральних лікарень у 24 регіонах України.

«В багатьох країнах Європи та світу схожі ініціативи реалізуються звичайними людьми, які у визначений час виходять на свої балкони — аплодуючи лікарям. В України подібних акцій поки не існує. В планах організаторів показати всьому світові вдячність українців медичному персоналу, лікарям за їх неоціненну роботу», - зазначають у міськраді.

В адміністрації компанії у місті Хмельницькому повідомили, що в обласному центрі таксисти приїдуть до Хмельницької міської лікарні й одночасно увімкнуть сигнал. У нашому місті обрали саме цей медзаклад, оскільки підприємство співпрацювало з ним в період карантину - служба таксі довозила в лікарню хворих. До ації планують залучити близько 50 автомобілі, і, таким чином, проявити власну шану та привернути увагу інших до роботи лікарів.

Автомобільнй сигнал вдячності пролунає по всій Україні сьогодні, 21 травня, о 19.00 годині.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую