ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

Пробне ЗНО: освітяни визначились з остаточними датами проведення

Суспільство 1164
Визначились із датами проведення пробного ЗНО
Визначились із датами проведення пробного ЗНО. Фото: pixabay.com

Учасникам надішлють нові запрошення-перепустки.

Пробне тестування з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

«З 1 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти буде розміщено оновлені запрошення-перепустки, у яких зазначаються адреси пунктів пробного тестування. Для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО» необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично», - йдеться у повідомленні.

В Українському центрі оцінювання якості освіти додають, для визначення результатів пробного ЗНО, учасник може занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

• 15 – 17 червня (українська мова і література);
• 17 – 19 червня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Для тих, хто скористається такою можливістю, результати тестування з української мови буде оприлюднено до 21 червня, з решти предметів — до 23 червня.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

• оригіналу документа, за яким реєструвалися для участі в пробному ЗНО;
• запрошення-перепустки;
• засобів індивідуального захисту — маски або респіратора (у тому числі виготовлених самостійно).

Рекомендуємо мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою, антисептик для рук.

Читайте також: У Хмельницькому розпочався конкурс на посади керівників 25 шкіл

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую