ye-logo.v1.2
6 Липня, 2020

Хмельницький суд виправдав адміністраторку «Епіцентру», яку звинуватили у порушенні карантину

Суспільство 3559 2
Суд визнав факт порушення урядової постанови, проте не отримав доказів, що обвинувачена є відповідальною за дотримання правил картину в гіпермаркеті
Суд визнав факт порушення урядової постанови, проте не отримав доказів, що обвинувачена є відповідальною за дотримання правил картину в гіпермаркеті. Фото: ілюстративне epicentrk.ua

На думку правоохоронців, жінка допустила продаж будівельних матеріалів.

Про це свідчить постанова Хмельницького міськрайонного суду від 21 травня цього року. Згідно з її тестом, 28 квітня правоохоронці склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей) на адміністраторку ТОВ «Епіцентр-К», який працює в обласному центрі на вулиці Зарічанській, 11/4. Вони зазначили, що обвинувачена не виконала свої службові обов’язки, чим порушила постанову Кабміну щодо протидії COVID-19. Зокрема, допустила продаж будівельних матеріалів на загальну суму 20 гривень і 88 копійок: гумового ущільнення та шліфувальних кругів.

Адміністраторка «Епіцентру» до суду не прийшла. Проте подала заяву про розгляд справи без її участі. Також зазначила, що дійсно працює на посаді адміністратора у торговій залі гіпермаркету, але не є суб’єктом господарювання, тому не є посадовою особою, яка приймає рішення по діяльності гіпермаркету.

Дослідивши матеріали справи суд підтвердив факт порушення постанови Кабміну. Проте вирішив закрити справу через відсутність складу правопорушення в діях обвинуваченою. Своє рішення суддя аргументував тим, що у справі не міститься належних доказів, що адміністраторка ТОВ «Епіцентр-К» є посадовою чи службовою особою відповідальною за дотримання у гіпермаркеті правил щодо карантину людей.

Наразі постанова Хмельницького міськрайонного суду не набула остаточної сили, адже впродовж десяти днів з дати її прийняття може бути оскаржена в апеляційному суді.

Нагадаємо, в обласному центрі 4 травня під час мітингу щодо скасування карантину учасники акції протесту обурювалися, що «Епіцентр» продовжував працювати. На це Хмельницький міський голова Олександр Симчишин відповів людям, що представники міських управлінь здійснили у гіпермаркеті контрольну закупку будматеріалів і викликали поліцію.

«Як тільки була прийнята постанова Кабміну, ми спитали в урядовців, чому «Епіцентр» продовжує працювати. Нам показали лист за підписом прем’єр-міністра, яким і узаконили роботу цього гіпермаркету», — заявив під час мітингу Олександр Симчишин.

Читайте також: Зеленський призначив суддю у Хмельницький адміністративний суд

Коментарі:

26.05.2020 17:47

Згідно з чинним правописом, в українській мові для позначення професій потрібно вживати фемінітиви. Наприклад, вчителька, бухгалтерка, адміністраторка. Тобто це не забаганка автора матеріалу, а одне з правил сучасної української мови.

Николай 26.05.2020 17:40

Якщо це не таємниця :"ХТО ТАКЕ адміністраторКА? І чиє це слово?

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую