ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

На правах реклами Різновиди золотих ланцюжків, нюанси вибору

Суспільство 590
Gold.ua обслуговує безліч клієнтів онлайн по всій Україні
Gold.ua обслуговує безліч клієнтів онлайн по всій Україні. Фото: pixabay.com

Золоті ланцюжки - прикраси, які вибирають для себе і жінки, і чоловіки. А різноманітність типів плетіння дозволяє кожному підібрати рішення на свій смак.

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин з широким асортиментом виробів, каталог  gold.ua/products/zolotye-cepi  відмінно підійде для цих цілей. Це каталог компанії Gold.ua, яка працює по всій Україні, обслуговуючи безліч клієнтів онлайн.

Основні види плетіння ланцюжків

Видів плетіння існує понад два десятки - три основних і кілька підвидів, серед яких регулярно з'являються нові. Познайомимося з основними варіантами:

  • Якірний. Золотий ланцюжок з якірним плетінням добре відома всім - це техніка, при якій ланки (зазвичай витягнуті, овальні), чіпляються один за одного перпендикулярно. В результаті виходить такий «повітряний» ланцюг. Залежно від технології ланки можуть виготовлятися із суцільного матеріалу або з полого. Якірне плетіння буває подвійним. А ще в якості прикладу можна навести такий різновид, як венеціанське плетіння - в цьому випадку використовуються прямокутні, а не овальні ланки.
  • Панцирний. У деяких класифікаціях такий тип відноситься до якірного, але виділимо його в якості самостійного. Суть панцерного методу в тому, що ланки з'єднуються як би паралельно один одному, а не перпендикулярно. Візуально це виглядає так, ніби елементи відразу з'єднали якірним способом, а потім сильним пресом сплюснули і отримали плоский ланцюжок. На ділі отримання такого ефекту,
    звичайно, набагато складніше. Перевага таких ланцюжків в тому, що вони дуже міцні і щільні, а за рахунок незвичайного візуального ефекту такі ювелірні прикраси часто бувають масивними, що виглядає дуже ефектно.
  •  «Бісмарк». Цей тип плетіння має більш ніж п'ять підвидів. Головна особливість - це використання подвійних, потрійних ланок, зазвичай складної, але правильної форми. Ланцюжки виходять ґрунтовними, часто вони не мають потреби в додаткових кулонах або підвісках, тому що самостійно притягують чимало уваги.
  • Фантазійний. До фантазійних ланцюжків відносять все, що не ввійшло в попередні групи. Зазвичай це вироби з ланками складних і незвичних форм, включаючи косички, джгутики і т. д. До цієї ж категорії віднесемо так звані авторські технології - і тут вже варіанти обмежені виключно фантазією і майстерністю фахівця.

Чим складніше плетіння і чим більше матеріалу використано, тим вища ціна ювелірної прикраси. Але якщо потрібен простий ланцюжок із золота, то вироби, виготовлені на верстатах (не вручну) будуть цілком доступними з фінансів.

Насправді немає ніяких обмежень при виборі ланцюжків. Жінки із задоволенням носять великі ланцюги, прикраси складних хитромудрих форм - головне, щоб аксесуар підходив до образу й подобався своїй власниці. Те ж саме стосується чоловіків. Незалежно від того, який ланцюжок ви обираєте, в каталозі Gold.ua знайдеться виріб для кожного.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую