ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

У Хмельницькому пішов з життя заслужений артист України Микола Нелюба

Суспільство 6533
За своє творче життя Микола Нелюба зіграв десятки різнопланових ролей – від трагічних до комічних
За своє творче життя Микола Нелюба зіграв десятки різнопланових ролей – від трагічних до комічних. Фото: надане Хмельницьким театром імені М. Старицького

Прощання відбудеться завтра, 3 червня.

У Хмельницькому на 81 році пішов з життя заслужений артист України, талановитий актор та викладач Микола Нелюба. Про його смерть повідомили в Хмельницькому театрі імені Михайла Старицького.

У театрі розповідають, що за своє творче життя Микола Нелюба зіграв десятки різнопланових ролей – від трагічних до комічних. Свого часу він закінчив Харківський тетральний інститут за спеціальністю «Актор драматичного театру». Перші ролі Микола Йосипович зіграв на сцені Чернівецького обласного музично-драматичного театру. Потім працював в Івано-Франківському та Полтавському театрах. А з 1972 по 2012 роки полонив серце глядачів в Хмельницькому обласному театрі, де зіграв свої найяскравіші ролі. З 1996-го по 1998 рік тут він також працював на посаді директора театру.

З 2000 року і до теперішнього часу Микола Нелюба був одним з викладачів Хмельницького музичного коледжу імені В. І. Заремби. Тут він викладав дисципліни «Майстерність актора» і «Культура мови».

Прощання з артистом відбудеться 3 червня у Хмельницькому в Будинку траурних подій (вул. Толстого, б 5Б) з 13:00 до 14:00.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким!

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую