ye-logo.v1.2

Відновлення роботи дитсадків: вихованців із температурою відправляють додому

Суспільство 1642
У Хмельницькому відновили роботу дитячі садочки
У Хмельницькому відновили роботу дитячі садочки. Фото: pixabay.com

У дошкільні заклади прийшло вдвічі менше вихованців, ніж передбачалось.

Від 1 червня у Хмельницькому знову почали працювати дошкільні начальні заклади. Планувалось, що у понеділок дитсадки міста приймуть 6 286 вихованців. Як повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин під час брифінгу, у перший день з'явилось 2 820 діток.

«Ця цифра фактично у два рази менша того попиту, що нам подавали батьки. Учора було 2 936 діток, а сьогодні 3 070. В закладах забезпечується температурний скринінг кожні чотири години. Наявні засоби захисту, скринінг для працівників. Всі вимоги виконуються», - каже міський голова.

Додає, що за цих три дні фіксували діток, в яких була підвищена температура. У понеділок таких було троє, у вівторок - двоє. Сьогодні ще одна дитина з 3070 прийшла із підвищеною температуро. Цих вихованців відправили додому.

«Ми очікуємо збільшення кількості діток, тому що одна з причин зменшення відвідуваності, в порівнянні з попитом, пов’язана з погодою. На жаль температурний режим в групах не той, який би ми хотіли, бо на вулиці дуже низька температура. Включити опалення 3 червня складно, бо йдуть технологічні роботи і це займає багато часу», - зазначив Олександр Сергійович.

Читайете також: «Доручень купувати щось за батьківські гроші не було» - Симчишин про відновлення роботи дитсадків

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую