ye-logo.v1.2
3 Липня, 2020

«Доручень купувати щось за батьківські гроші не було» - Симчишин про відновлення роботи дитсадків

Суспільство 1490
У дитсадки Хмельницького 1 червня планує піти понад 6 тисяч вихованців
У дитсадки Хмельницького 1 червня планує піти понад 6 тисяч вихованців. Фото: з архіву

До закладів дошкільної освіти іде понад 6 тисяч хмельничан.

В обласному центрі готуються до відкриття закладів дошкільної освіти, які мають запрацювати 1 червня. Наразі кожен заклад закуповує безконтактні термометри, засоби індивідуального захисту, дезінфектори та інше. Як розповів Хмельницький міський голова Олександр Симчишин під час брифінгу сьогодні, 27 травня, усе це мають придбати дитсадки за власні кошти.

«Кожен заклад дошкільної освіти міста має кошти, які їм виділили із бюджету міста. За цей ресурс і здійснюється закупівля необхідних речей для відновлення роботи садків. До кінця тижня заклади будуть забезпечені усім необхідним. Жодних доручень купувати щось за батьківські гроші, наприклад, термометрів, не було», - каже міський голова.

Додає, єдине, про що можуть просити батьків працівники дошкільного закладу — це одноразові рушники. Їх кількість не можна спрогнозувати і запастись на тривалий термін.

«Заборонено користуватися рушниками багаторазовими, а потрібна кількість одноразових рушників не прогнозована. Діти можуть мити руки багато разів на день і визначити запас не можливо. Тому, якщо батьки десь ці одноразові паперові рушники передадуть, то в тому нічого поганого немає. Хоча, все одно, садочки за свій ресурс це мають купувати», - зазначив міський голова.

Читайте також: Відкриття дитсадків у Хмельницькому: у групах буде не більше 20 дітей

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую