ye-logo.v1.2

Майже 350 кілометрів доріг планують оновити на Хмельниччині до кінця 2020 року, - Укравтодор (КАРТА)

Суспільство 5770 1
В Укравтодорі кажуть, що цьогоріч буде відремонтовано всю об\'їзну навколо Хмельницького, протяжністю 22,9 кілометра
В Укравтодорі кажуть, що цьогоріч буде відремонтовано всю об'їзну навколо Хмельницького, протяжністю 22,9 кілометра. Фото: adm-km.gov.ua

Про це повідомив керівник Укравтодору Олександр Кубраков.

За амбітним планом Укравтодору в 2020 на Хмельниччині буде оновлено 208,8 км доріг державного значення та 137 км – місцевого. Всього держава за 1 рік відремонтує 345 км доріг загального користування. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук керівник Укравтодору Олександр Кубраков після того, як у складі президентської делегації відвідав Хмельницьку область.

Він додав, що цього року пріоритетом є оновлення 93 кілометрів дороги М-12, яке здійснюється за кошти держбюджету та міжнародних фінансових організацій. Протяжність дороги у межах області – 140,7 км.

"Цьогоріч буде відремонтовано всю об'їзну протяжністю 22,9 км. Додатково отримали задачу відремонтувати ще одну ділянку дороги Р-48, яка сполучатиме місто Сатанів з трасою М-12. Вже заплановано 40 км ремонту", - написав Кубраков. Зазначимо, що саме про цю ділянку дороги говорив Володимиру Зеленському під час зустрічі з бізнесом депутат обласної ради і підприємець Артур Фрідман. 

Керівник Укравтодору також зазначив, що у цьому році 40 км буде відремонтовано на трасі Н-03 Житомир – Чернівці. Загальна протяжність дороги у межах області – 198,3 км.

"На 2021 плануватимемо завершення ремонту дороги за всім маршрутом. Триває будівництво фінальної ділянки обходу м. Дунаївці, протяжністю 3,1 км із влаштуванням двох кільцевих транспортних розв’язок. Плани будуть виконані на 100% за умов повного фінансування Великого будівництва у обсягах, які були заплановані нами ще на початку року", - повідомив Олександр Кубраков.

Варто зазначити, що вчора, 4 червня народні депутати України підтримали законопроєкт №3510, який, за словамиКурбакова, дозволить отримати додаткове фінансування для доріг місцевого значення під місцеві гарантії.

Планується, що ще один законопроєкт №3509, яким держава спрямує кошти зі Спецфонду COVID-19 на дороги (за умови їх невикористання на інші заходи із протидії пандемії). планується, що депутати проголосують сьогодні, під час пленарного засідання.

На сторінці Укравтодору ж зазначено, що на сьогодні ремонтно-будівельні роботи на Хмельниччині виконуються на маршрутах:

М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка (через Вінницю від межі з Тернопільської областю до Хмельницького) – протяжність дороги у межах області становить 140,7 км. З них цьогоріч заплановано оновити 56 км за кошти Держбюджету та ще 41 км у рамках проєкту з МБРР.

Роботи із капітального ремонту ведуться одночасно на 8 ділянках чотирма підрядними організаціями. Поточний середній ремонт триває на 5 ділянках, по всій протяжності дороги на яких вже влаштовано нижній шар асфальтобетонного покриття.

На ділянці від с. Пирогівці до с. Голосків (км 287 - км 291) повністю завершені асфальтобетонні роботи, залишилось нанести дорожню розмітку холодним пластиком. У рамках проєкту МФО компанія ОНУР 20 червня 2020 року розпочне ремонтні роботи на М-12. Всього буде відремонтовано 41 км дороги в рамках проєкту розвитку дорожньої галузі між Україною та МБРР.

Обхід м. Хмельницький, автомобільна дорога М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка (через м. Вінницю), цьогоріч буде відремонтовано всю об'їзну м. Хмельницького, протяжністю 22,9 км.

Наразі роботи з капітального ремонту виконують три підрядні організації на ділянці, де завершуються роботи із влаштування нижніх шарів асфальтобетонного покриття. На ділянках ремонту задіяно 60 одиниць техніки та виконано станом на 1 червня 20% робіт.

Н-03 Житомир – Чернівці – загальна протяжність дороги у межах області 198,3 км. Всього планується оновити 40,1 км. Зараз ведуться роботи з капітального ремонту на чотирьох ділянках цієї дороги. Завершуються роботи із поточного середнього ремонту ділянки від р. Вовк у напрямку смт. Ярмолинець км 194 – км 199.

Триває будівництво завершальної ділянки обходу м. Дунаївці, протяжністю 3,1 км із влаштуванням двох кільцевих транспортних розв’язок.

Дорога Р-48 Кам’янець-Подільський – Сатанів – Війтівці – Білогір’я - заплановано ремонт 40 км автодороги. Розпочато проведення тендерних процедур.

Дорога Т-06-12 Новоград-Волинський — Полонне — Старокостянтинів – планується відремонтувати 2,4 км. Наразі, роботи з капітального ремонту вже розпочаті.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський протягом двох днів перебував на Хмельниччині. Під час відвідин він проінспектував стан будівництва дитячого садка у села Давидківці Хмельницького району, провів закриту зустріч з представниками бізнесу, а також прогулявся вулицею Проскурівською, що в обласному центрі.

До теми: Зеленський у Хмельницькому: про лабораторію, де тестують на COVID-19, та доплати медикам

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую