ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Зеленський у Хмельницькому: про лабораторію, де тестують на COVID-19, та доплати медикам

Суспільство 3225
Зеленський оглянув лабораторію центру та приміщення, де приймають зразки біоматеріалу, відібрані для тестування на наявність COVID-19
Зеленський оглянув лабораторію центру та приміщення, де приймають зразки біоматеріалу, відібрані для тестування на наявність COVID-19. Фото: Офіс Президента України

На Хмельниччині з офіційним робочим візитом два дні перебуває президент.

Сьогодні, 4 червня, триває візит президента Володимира Зеленського на Хмельниччині. Учора, 3 червня, під час відвідин області він проінспектував стан будівництва дитячого садка у села Давидківці Хмельницького району, провів закриту зустріч з представниками бізнесу, а також прогулявся вулицею Проскурівською, що в обласному центрі, та випив кави. Також, як повідомляє Офіс президента України, Володимир Зеленський ознайомився з роботою лабораторії Хмельницького обласного лабораторного центру та поцікавився ситуацією з виплатою доплат медикам.

«Глава держави оглянув лабораторію центру та приміщення, де приймають зразки біоматеріалу, відібрані для тестування на наявність COVID-19. Співробітники показали Президенту медичну техніку, зокрема ампліфікатор, придбаний для центру меценатами», - зазначають в повідомленні.

Додають, що президент обговорив з персоналом центру проблеми, які необхідно вирішити найближчим часом для підготовки системи охорони здоров'я до можливої другої хвилі поширення коронавірусної хвороби в Україні. А також поцікавився ситуацією з виплатою доплат до заробітних плат медикам, які борються з COVID-19.

Заступник міністра охорони здоров’я України, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, який також присутній під час поїздки президента регіоном, зазначив, що гроші в казначействі на такі виплати є, і вже підписані відповідні кошториси. І додав, що незабаром медики отримають передбачені законом доплати.

«Ми повинні все перевіряти. Навіть коли гроші знайшли, вони не доходять до лікарів. І це по всій країні. Все треба вручну нам перевіряти з головним санітарним лікарем. Це неправильно. Треба точно знати, що гроші доходять», – зауважив Зеленський.

Також співробітники центру поскаржилися Володимиру Зеленському на брак професійних кадрів. Зокрема, існує проблема з підготовкою лаборантів, які працюють над мікробіологічними дослідженнями. За словами Віктор Ляшка така пролема справді існує, адже останніми роками в Україні взагалі не готували відповідних фахівців.

Читайте також: Пом’якшення карантину: Кабмін прийняв чергові зміни.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую