ye-logo.v1.2
3 Липня, 2020

На Хмельниччині розпочався призов офіцерів запасу

Суспільство 3047
Розпочався призов офіцерів запасу
Розпочався призов офіцерів запасу. Фото: armyinform.com.ua

Служитимуть офіцери 18 місяців.

Військові комісаріати Хмельницької області наразі проводять призов офіцерів запасу до лав Збройних Сил України. Про це повідомляють у пресслужбі Хмельницького обласного військового комісаріату.

«Мешканців краю віком до 43-х років, які мають офіцерські звання у запасі, запрошують до районних військових комісаріатів, де вони проходять медичні комісії та співбесіди. Загалом до кінця липня в Україні має бути призвано 500 офіцерів запасу за 16 військово-обліковими спеціальностями», - йдеться у повідомленні.

У військкоматі додають, що на Хмельниччині у червні-липні до війська на півтора року буде призвано кілька десятків офіцерів запасу. Впродовж трьох місяців вони пройдуть підготовку у вищих військових навчальних закладах України, а потім будуть розподілені у військові частини Збройних Сил.

«Призову терміном на 18 місяців підлягають як чоловіки, так і жінки, які свого часу закінчили кафедри військової підготовки, мають вищу освіту та не проходили військової служби у ЗСУ. Після тримісячних курсів офіцери будуть призначені на посади у військові частини в місцях їхньої постійної дислокації, але до виконання завдань у районі проведення ООС в Донецькій та Луганській областях їх не залучатимуть», - додають в обласному військовому комісаріаті.

Слід відзначити, що соціальний захист призваних на службу офіцерів запасу повністю відповідає рівню офіцерів-контрактників. Так, вони отримуватимуть грошове забезпечення у розмірах від 13 тисяч гривень і вище, залежно від посади та військового звання. Їм також надаватимуть щорічну відпустку терміном на 30 діб, забезпечуватимуть проживання в гуртожитках чи виплачуватимуть компенсацію за піднайом житла. Крім того, відповідно до чинного законодавства, за призваними офіцерами зберігається місце роботи та середня заробітна плата на весь період військової служби. При цьому військовослужбовця на час призову не можуть скоротити. За ним та його родиною зберігається право на житлове приміщення. Тобто, призваний офіцер зберігає всі свої соціальні права та ще й має додаткові переваги.

Після проходження півторарічного терміну військової служби всі офіцери можуть повернутись до цивільного життя, або ж продовжити військову службу підписавши контракт зі Збройними Силами. Як показує практика, близько 30 відсотків офіцерів, які прийшли на військову службу за призовом, приймають рішення залишитися на військовій службі.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую