ye-logo.v1.2
28 Жовтня, 2020

У Хмельницькому створили новий дитсадок

Суспільство 2015
Новий дитсадок у мікрорайоні Лезневе отримав назву «Соколятко»
Новий дитсадок у мікрорайоні Лезневе отримав назву «Соколятко». Фото: khm.gov.ua

Його заплановано відкрити цього року у мікрорайоні Лезневе.

Сьогодні, 17 червня, депутати Хмельницької міської ради проголосували за створення нового дитячого садка, спорудження якого завершується на провулку Шостаковича, 28-А, що у мікрорайоні Лезневе. Також місцеві обранці затвердили його статут. Новий дошкільний навчальний заклад отримав назву «Соколятко».

За словами Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, дошкільний навчальний заклад №2 «Соколятко» вже майже завершений. Тому заплановано його відкрити 1 вересня цього року.

«Щодо назви, то були різні пропозиції, — розповідає Олександр Симчишин. — Наприклад, пропонували його назвати «Фенікс», «Берізка», але ми все ж зупинилися на назві «Соколятко».

Згідно зі затвердженим депутатами статутом, дитсадок розрахований на 120 місць. Також передбачена наповненість його груп за віковими категоріями дошкільнят:

  • для дітей віком від одного до трьох років — до 15 осіб;
  • для дітей віком від трьох до шести (семи) років — до 20 осіб;
  • різновікові групи — до 15 осіб;
  • спеціальні групи — до 12 осіб;
  • в оздоровчий період — до 15 осіб.

Міський голова також зазначив, що нині триває будівництво школи на вулиці Залізняка, 32, що у мікрорайоні Озерна. Проте виділених з хмельницької скарбниці коштів не вистачає, щоб завершити її спорудження вже цього року. Причиною стало зменшення доходів міського бюджету через запровадження карантину.

«У нас були амбітні плани під час уточнення бюджету виділити додаткові сто мільйонів гривень на будівництва, ремонти, доплати. На жаль, коронавірус і запровадження карантину внесли свої корективи. Таким чином заплановані доходи міського бюджету зменшилися на понад 108 мільйонів 262 тисячі гривень», — зазначив Олександр Симчишин.

Читайте також: У Хмельницькій міській раді два нових депутати: що про них відомо

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую