ye-logo.v1.2

Зареєстровані на пробне ЗНО можуть забрати зошити із завданнями на пунктах тестування

Суспільство 908
Пробне тестування перенесли в офлайн режим через карантинні заходи
Пробне тестування перенесли в офлайн режим через карантинні заходи. Фото: kyivtest.org.ua

Для пробного ЗНО було підготовлено 35 пунктів.

 Мешканці Хмельниччини, які зареєструвалися на пробне ЗНО, можуть забрати видруковані із завданнями зошити на пунктах тестування, де вони мали його складати. Як повідомляє методистка Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук, пробний тест доступний також онлайн.

«Завтра, 17 червня, зареєстровані на пробне ЗНО з математики та інших предметів громадяни зможуть пройти його онлайн, або забрати тестовий зошит і бланк відповідей на пунктах, де були зареєстровані. На пункт тестування потрібно приходити із документом, який посвідчує особу, або запрошенням. Відповіді на тести подають на сервер до 19 червня», - каже Ірина Андріївна.

Зареєстрованим на пробний тест учням, яких мали довозити до пунктів тестування, – зошити мають передати. Зроблять це керівники відповідних закладів освіти.

«Учора онлайн було доступне пробне ЗНО з української мови та літератури, однак у роботі сайту були збої, бо всі масово почали заходити. Тому ми пропонуємо альтернативу – працювати із тестовим матеріалом в друкованому вигляді. А потім зайти на сайт, подати свої відповіді й згодом отримати результат», - додає Ірина Ковальчук.

Раніше сайт «Є» повідомляв, що гроші за пробне ЗНО мають повернути. Однак, як каже Ірина Андріївна, процедури досі не оприлюднено. Щобільше, фінансовий ресурс на проведення пробного тестування був затрачений, адже всі пункти тестування були готові – зошити і бланки видруковані й довезені до пунктів, закуплені й довезені захисні маски, паперові рушники, мило та дезінфектори.

Читайте також: ЗНО на Хмельниччині: на основну сесію зареєструвалось понад 11 тисяч осіб

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую