ye-logo.v1.2

Як зареєструватись у центрі зайнятості в період карантину: покрокова інструкція

Суспільство 1597
Зареєструватись у центрі зайнятості можна онлайн
Зареєструватись у центрі зайнятості можна онлайн. Фото: з архіву

Служби зайнятості працюють дистанційно.

На час карантину служби зайнятості спростили процедуру подання документів для осіб, які хочуть зареєструватись у базі та отримати статус безробітного. Як повідомляють у відділі інформаційної роботи Хмельницького обласного центру зайнятості, для цього потрібно заповнити лише дві заяви.

«Під час карантину усі служби зайнятості не приймають громадян безпосередньо у приміщеннях, а роблять це дистанційно. Тому бланк заяви про надання чи поновлення статусу безробітного та бланк заяви про призначення чи поновлення виплати допомоги по безробіттю можна подати двома способами: через скриньку для кореспонденції або електронною поштою», - йдеться у повідомленні.

Отож, якщо ви вирішили подати заяви через скриньку для кореспонденції в центрі зайнятості:

- завантажте заяви, роздрукуйте та заповніть їх вдома, складіть їх у конверт або з’єднайте в інший зручний спосіб (бланк заяви про надання/поновлення статусу безробітного і бланк заяви про призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю)

- заповніть заяви, які знаходяться біля скриньки в центрі зайнятості. Тут слід пам’ятати, що для заповнення заяв вам знадобляться ваші паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, дані про освіту та попередню трудову діяльність, тому візьміть документи з собою. Не забудьте вказати свій контактний номер телефону! Покладіть заяви в скриньку для кореспонденції (у робочі години робочого дня).

Якщо ви вирішили надіслати заяви електронною поштою:

- заповніть заяви власноруч за зразком, або роздрукуйте їх. У темі листа заповніть усі розділи, підпишіть власноруч, відскануйте (чи сфотографуйте) і надішліть на електронну пошту центру зайнятості, де ви плануєте перебувати на обліку.

Приносити чи надсилати заяви потрібно у територіально найближчий до громадян центр зайнятості, або у той, те вони бажають бути зареєстровані, незалежно від місця прописки. Перелік адрес та електронних пошт центрів зайнятості на Хмельниччині можна знайти на сайті Державної служби зайнятості.

У відділі інформаційної роботи Хмельницького обласного центру зайнятості додають, після того, як заява надходить до них, спеціалісти телефонують громадянам, які їх надсилали й повідомляють про її отримання. Далі людину реєструють у базі як безробітну. Під час карантину такий статус присвоюється з першого дня, коли подається заява. Виплата допомоги призначається також з першого дня реєстрації.

Після закінчення карантину в Україні, із зареєстрованими у період дії обмежувальних заходів зв’язуються спеціалісти центру зайнятості і повідомляють коли потрібно принести оригінали деяких документів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую