ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Сергій Мельник зустрівся із литовськими освітянами

Суспільство 2792
Фото: Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

Хмельницький міський голова провів зустріч із делегацією вчителів з міста-побратима Шауляя (Литва)

Делегацію, яка складалася із семи осіб, очолював голова асоціації директорів навчальних закладів Литви Вітаутас Гедрайтіс. Супроводжував гостей директор спеціалізованої загальноосвітньої школи №15 Микола Вересюк. Під час спілкування міський голова цікавився методами реформування освіти у Литві та наголосив на тому, що знання повинні бути практичними.  
В свою чергу Вітаутас Гедрайтіс висловив переконання, що для здобуття міцних знань та професійних навиків необхідна хороша матеріальна база.
Цей приїзд литовських освітян є візитом-відповіддю у рамках співпраці між гімназією м. Шауляя "Ромува" та Хмельницькою спеціалізованою загальноосвітньою школою №15.
Візит триває з 15 до 19 травня. За час перебування гості відвідали СЗОШ №15, поспілкувалися з учнями та вчителями, взяли участь у круглому столі, відвідали Хмельницьку педагогічну академію та Народний дім "Просвіти". Завтра їх чекає екскурсія до міста Кам’янця-Подільського.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую