ye-logo.v1.2

У Хмельницькому обрали керівника дитячої міської лікарні

Суспільство 1594
Дитяча міська лікарня з новим керівником
Дитяча міська лікарня з новим керівником. Фото: з архіву

Аналіз декларації новообраного директора.

Вчора, 1 липня, відбулося останнє засідання конкурсної комісії на зайняття посади директора Хмельницької міської дитячої лікарні. Під час зібрання члени комісії заслухали конкурсні програми обох кандидатів та обрали переможця.
Як розповідає сайту «Є» начальник міського управління охорони здоров’я Борис Ткач, за результатами голосування, директором дитячої лікарні обрали Наталію Зимак-Закутню, яка очолює медзаклад з травня 2017 року. Її суперником був Анатолій Побережний – співвласник товариства з обмеженою відповідальністю «Поділля Медфарм».

«Вчора ми заслухали конкурсні пропозиції двох кандидатів, поспілкувалися з ними. Потім обговорили їхні кандидатури і обрали претендента на посаду керівника лікарні. Ним стала Наталія Зимак-Закутня. Директором вона буде після того, як підпише контракт. Очікуємо це зробити найближчим часом», - сказав Борис Васильович.

За контрактом, Наталія Олегівна буде очолювати міську дитячу лікарню протягом наступних п’яти років.

Сайт «Є» поцікавився доходами і статками нової-старої очільниці міської дитячої лікарні. Останню декларацію за період з 1 січня 2020 року по 11 травня 2020 Наталія Зимак-Закутня опублікувала 5 червня цього року.

Згідно з нею, медик разом із своїм чоловіком володіє кількома об’єктами нерухомості у Хмельницькому. Вона є власницею квартири, площею 36 квадратних метрів. Ще одну квартиру (площею 34,3 квадратних метри) вона задекларувала у співвласності із чоловіком. Чоловік Наталії Олегівни є власником двох квартир. Одна, площею 28,7 «квадратів», розташована у Хмельницькому, інша, площею 58,6 «квадратів», - у Чернівцях.

На ім’я чоловіка Наталії Зимак-Закутньої задекларовано три автомобіля. Дві вантажівки: «Opel combo» 2010 року випуску і «Renault master» 2007 року випуску та легковик «Opel Insignia» 2014 року випуску.

Додамо, у щорічній декларації за 2019 рік Наталія Зимак-Закутня також вказувала автомобіль «Mazda cx-5», який був у власності її чоловіка. Однак в останній опублікованій декларації цей транспортний засіб не вказаний. Не зазначено в подружжя також і доходу від продажу нерухомого майна.

З початку цього року до 11 травня Наталія Зимак-Закутня задекларувала понад 130 тисяч гривень доходу. З них майже 110 тисяч гривень зарплати було нараховано за основним місцем роботи. Її чоловік задекларував майже 85 тисяч гривень доходу від зайняття підприємницькою діяльністю.

До теми: У Хмельницькій дитячій лікарні з’явилося нове обладнання за два мільйони гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую