ye-logo.v1.2

Поділ Хмельницької області: Ярмолинеччину таки віднесуть до Хмельницького району?

Суспільство 6846
Ярмолинчани були незадоволені тим, що район хочуть віднести до Дунаєвецького району
Ярмолинчани були незадоволені тим, що район хочуть віднести до Дунаєвецького району . Фото: з мережі фейсбук

Про це заявив очільник Ярмолинецької РДА.

Сьогодні, 9 липня, голова Ярмолинецької районної державної адміністрації Василь Гуменюк записав відеозвернення та опублікував допис на своїй сторінці в соцмережі фейсбук, у якому стверджує, що комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування сьогодні, розглядаючи поправки до проєкту поділу районів, підтримав пропозицію віднести Ярмолинеччину до Хмельницького району, а не до Дунаєвецького, як планувалося раніше.

«Ярмолинеччина у складі Хмельницького району! Довготривала робота усіх нас призвела до успішного результату. Сьогодні комітет Верховної Ради України прийняв рішення приєднати наш район до Хмельницького району», - зазначив Василь Гуменюк.

Нагадаємо, на початку липня комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав проєкт поділу Хмельницької області на п’ять районів, щоправда з деякими змінами.

Не всі громади залишилися задоволені таким поділом. Зокрема, серед інших, не поділяли рішення членів комітету і ярмолинчани, і якраз просили віднести увесь Ярмолинецький район до складу Хмельницького району, а не Дунаєвецького, як зазначалося у проєкті. Додамо, тоді передбачалося, що лише частина Ярмолинецького району, яка увійде до Розсошанської громади (це Баламутівська, Скаржинецька, Виноградівська, Монастироцька, Михайлівська сільські ради) мали автоматично увійти до новоутвореного Хмельницького району, а решта - до Дунаєвецького.

Зазначимо, що 19 червня на Ярмолинеччині люди перекривали автотрасу, протестуючи проти поділу районів, яким вони були незадоволені.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую