ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2020

На Ярмолинеччині перекриватимуть автотрасу: люди протестуватимуть проти поділу районів

Суспільство 16421
У акції візьмуть участь мешканці Городоччини та Ярмолинеччини
У акції візьмуть участь мешканці Городоччини та Ярмолинеччини. Фото: ілюстративне ua.korrespondent.net

Люди не згідні з проєктом, який затвердив Кабмін.

Дорогу в напрямку з Хмельницького до Кам’янця-Подільського (автодорога Н-03 Житомир-Чернівці) сьогодні, 19 червня, перекриватимуть активісти з Городоччини та Ярмолинеччини. О 10:00 вони планують в селі Правдівка влаштувати акцію протесту проти проєкту поділу районів, затвердженого Кабміном 12 червня. У акції візьмуть участь мешканці Городоччини та Ярмолинеччини. Кажуть, не згідні з тим, що в результаті поділу їхні райони віднесуть до потенційного Дунаєвецького.

«Хочемо так висловити свою незгоду та привернути увагу влади та депутатів і вимагати переглянути такий поділ районів. Ми не хочемо, щоб наші райони приєднували до потенційного Дунаєвецького. Люди хочуть, щоб ці райони віднесли до Хмельницького. Окрім того, вимагаємо збереження цілісності Городоцького району, адже в результаті такого поділу його взагалі розривають: Сатанівську ОТГ хочуть віднести до Хмельницького району, а Городоцьку ОТГ – до Дунаєвецького», - розповів сайту «Є» активіст хмельницького осередку громадської організації «Доста» городоччанин Анатолій Пазій.

Додає, що при такому розподілі влада вбачала не доцільність поділу та перевагу для людей, а політичні переваги для депутатів. Адже, за його словами, нині мова йде про те, що кожен такий новостворений район стане одним виборчим округом.

До теми: Кабмін затвердив п’ять районів у Хмельницькій області, але не всі з цим погоджуються.

О 10:00 активісти ходитимуть дорогою у Правдівці та не пропускатимуть автомобілі. Очікують, що до них на зустріч приїде голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет.

«З 10-ї перекриватимо лише один напрямок руху – в бік Хмельницького. Якщо до 10:30 Дмитро Габінет до нас не приїде, щоб почути думку людей та роз’яснити, який є вихід з цієї ситуації, перекриватимемо рух в обидва боки», - каже активіст.

«Швидкі», автобуси та людей з нагальними потребами під час акції обіцяють не затримувати. У решти водіїв просять вибачити за незручності та вибирати шляхи об'їзду.

Нагадаємо, що городоччани навіть зареєстрували петицію на сайті Президента, щоб відстояти територіальну цілісність району.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую