ye-logo.v1.2

У Нетішині можуть оштрафувати жінку за годування безпритульних собак

Суспільство 7921
Для годування безпритульних собак у Нетішині відвели три спеціальні майданчики
Для годування безпритульних собак у Нетішині відвели три спеціальні майданчики. Фото: ілюстративне unsplash.com

Нетішинка годувала собак у забороненому місці.

У Нетішині небайдужі мешканці стали очевидцями того, як невідома громадянка годувала безпритульних собак поблизу житлового будинку. Відео та фото з місця були надіслані до виконавчого комітету міської ради.

«Поліцейський офіцер громади у співпраці із спеціалістами виконкому встановили особу та склали адміністративний протокол за ознаками статті 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» Кодексу України про адміністративні правопорушення», - йдеться у повідомленні виконавчого комітету міської ради.

Санкція статті передбачає накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (сума штрафу сягає до 1 360 гривень).

Відомо, що 55-річна громадянка є мешканкою міста та працює на Хмельницькій АЕС. Протокол переданий до розгляду адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.

«У місті постійно здійснюється відлов і стерилізація собак, добудовується новий притулок для чотирилапих безхатченків. Однак, важливо діяти спільно, щоб позбутися важкої ситуації, яка склалася в Нетішині із безпритульними тваринами», - додають у виконавчому комітеті.

Нагадаємо, для годування безпритульних собак у Нетішині відвели три спеціальні майданчики: на території лівого берега річки Горинь у районі пішохідного моста від вулиці Млинова, на протилежному схилі дренажно-обвідного каналу від житлового будинку № 5, що на вулиці Набережна, на території загального користування у районі стадіону СК «Енергетик» зі сторони паркової зони.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую