ye-logo.v1.2
15 Серпня, 2020

На Летичівщині впіймали рибалок-порушників

Суспільство 1448
Рибалки продовжують нехтувати «Правилами любительського та спортивного рибальства»
Рибалки продовжують нехтувати «Правилами любительського та спортивного рибальства». Фото: рибоохоронного патруля

А на місцевому ринку продавали рибу без документів.

Днями Хмельницькі рибпатрульні у селі Суслівці Летичівського району на річці Південний Буг виявили порушника правил рибальства, який ловив рибу забороненим знаряддям лову - сіткою.

«Порушник виловив 7 екземплярів карасів сріблястих, три коропа. Збитки, завдані водним біоресурсам, становлять 1 037 гривень, - повідомляють у пресслужбі Хмельницького рибоохоронного патруля. - На особу складено адмінпротокол за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адмінстартивні правопорушення».

Згодом рейдова група знову зафіксувала порушення – громадянин перебував у прибережно–захисній смузі річки Південний Буг в межах села Суслівці з забороненим знаряддям лову – сіткою.

Цього разу на порушника складено адміністративний протокол за частиною 3 статті 85 Кодексу України про адміністартивні правопорушення.

«Того ж дня під час здійснення рибоохоронного рейду на ринках області задокументовано два випадки продажу водних біоресурсів без документів. Із порушеннями торгували у Летичеві. Громадянин продавав 4,5 кілограм плітки. На особу складено протокол про адміністративне правопорушення, - додають рибооохоронці. - Також складено акт виявлення та вилучення безгосподарського майна власник, якого не встановлений. Вилучено 7,4 кілограма свіжої риби: карася сріблястого, окуня, плітки».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую