ye-logo.v1.2

Президент призначив двох суддів у райсуди області

Суспільство 2023
Два суди області мають новопризначених служителів Феміди
Два суди області мають новопризначених служителів Феміди. Фото: pixabay.com

Про це йдеться у відповідному указі.

У п’ятницю, 17 липня, президент України Володимир Зеленський призначив низку суддів y місцевих загальних судах. Про це зазначено у відповідному указі, розміщено на офіційному сайті глави держави.

«Відповідно до частини п’ятої статті 126, статті 127 та частин першої і другої статті 128 Конституції України постановляю призначити y місцевих загальних судах на посади: судді Летичівського районного суду Дмитра Цибульського, судді Старокостянтинівського районного суду Ольгу Кутасевич», - йдеться в документі.

Вперше посаду судді займе Дмитро Цибульський. До того він працював помічником суді у Хмельницькому міськрайонному суді. Згідно із декларацією, у його власності в 2019 році з'явилась квартира площею 47,7 квадратних метрів у місті Хмельницькому, оціночна вартість якої на момент набуття склала 96 000 гривень. Бувши помічником суді йому нарахували 267 660 гривень зарплати, ще 96 000 гривень склав подарунок у негрошовй формі від батька. Можемо припустити, що тут йдеться про квартиру, адже ціна подарунку збігається із вартістю квадратних метрів. Готівкою Дмитро Васильович торік зберігав 20 000 гривень, 4 000 євро та 4000 доларів.

Помічником суді Хмельницького апеляційного до призначення працювала і Ольга Кутасеввич. За інформацією із декларації, у її власності квартира у Хмельницькому та земельна ділянка в селі Заставці Старосинявського району. В апеляційному суді їй торік нарахували 328 818 гривень зарплати, 12 840 гривень отримала аліментів на сина і на рахунку в банку тримала 276 євро.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую