ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Ружичній встановлять світлофор: виконком підтримав електронну петицію хмельничан

Суспільство 2394
Автор петиції переконаний, що встановлення світлофору зробить цю ділянку безпечнішою
Автор петиції переконаний, що встановлення світлофору зробить цю ділянку безпечнішою. Фото: ілюстративне pixabay.com

Ймовірно він з’явиться поблизу будинку побуту «Хмельничанка» у наступному році.

Сьогодні, 23 липня, члени виконавчого комітету Хмельницької міської ради розглянули електронну петицію, в якій жителі міста просять встановити світлофор у мікрорайоні Ружична. А саме — на перетині вулиць Кам’янецької та Старицького.

Електронну петицію з таким проханням хмельничанин Максим Мантачка зареєстрував у березні цього року. У ній він вказав, що на ділянці поблизу будинку побуту «Хмельничанка» пішохідний перехід потребує встановлення світлофора.

«На цій ділянці постійно виникають аварійні ситуації, зокрема з потерпілими. Діти, йдучи до школи, наражають себе на небезпеку, — пояснює автор петиції. — Щоб потрапити у відділення Укрпошти, також потрібно подолати цей «зловісний» перехід. Встановлене табло, яке показує швидкість автотранспорту, не допомагає».

У проєкті рішення виконкому вказується, що для поліпшення аварійної ситуації на перехресті вулиць Кам’янецької та Старицького раніше було облаштовано нерегульований пішохідний перехід і встановлено відповідні дорожні знаки. А для підвищення безпеки у темну пору доби — змонтовано два світлодіодні світильники.

«Однак, за інформацією Хмельницького відділу поліції, на цій ділянці впродовж семи років сталося дев’ять аварій з потерпілими, внаслідок яких травмувалося десятеро людей. З-поміж них — троє пішоходів», — зазначається у проєкті рішення виконкому.

За інформацією пресслужби Хмельницької міської ради, члени виконкому вирішили підтримати електронну петицію й дати згоду на встановлення світлофору на пішохідному переході поблизу будинку побуту «Хмельничанка». Далі міське управління житлово-комунального господарства має подати відповідну пропозицію, яку розглянуть під час формування бюджету на 2021 рік.

«Загалом від початку цього року це вже п’ята електронна петиція від хмельничан, яка стосується встановлення світлофорів», — додають у пресслужбі міської ради.

Читайте також: У Хмельницькому придбали обладнання для ІФА-тестування на коронавірус

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую